Samsung Galaxy S20 Ultra’nın, canlı görüntüleri ortaya çıktı ve beyaz rengi canlı bir şekilde görüntülendi. Samsung Galaxy S20 Ultra yaşadığı kamera sorunu ile alakalı gündemde yerini alıyordu. Fakat bugün Galaxy S20 Ultra’nın görüntüleri canlı bir şekilde ortaya çıktı ve beyaz renkli geleceğinin iddiaları ortaya çıkan görüntüler ile kanıtlandı. Daha önceden çıkan cihazın kamerasında yaşanan sorundan dolayı şikayet fazlasıyla almıştı.

Samsung’un kullanıcılara sunacağı Galaxy S20 Ultra’nın kamerasında oluşan odaklanma sorunundan dolayı gündemde yerini alıyordu. Birçok kullanıcı tarafından eleştirileri yağmuruna tutulan şirket sonunda Samsung Galaxy S20 Ultra modelini beyaz renkli görseli ile paylaştı.


Samsung Galaxy S20 Ultra Beyaz rengi ile karşımızda olacak!

Samsung Galaxy S20 Ultra hakkında daha önceden yer alan iddialarda gelecek olan renk seçeneğinin nasıl görüneceği ortaya çıktı. Beyaz renk görselleri ile karşımıza çıkan Samsung Galaxy S20 Ultra’nın görselde olan resmin kamerasında ufak bir çatlak olsa da beyaz kaplama ile geldiği artık netleşti.

Sızıdırılan raporlara göre cihaz Çin’de kısa süre içerisinde satışa çıkarılacak. Fakat diğer ülkeler için satışa sunulma ihtimalinin yer aldığı bilgisini de vermiş olalım. Samsung Galaxy S20 Ultra Kozmik siyah, Kozmik gri renkleri ile daha önceden sunulmuştu. Gelecek olan beyaz renginin daha dikkat çektiğini de belirtmiş olalım. Beyaz rengi ile gelecek olan Galaxy S20 Ultra bakalım kamera sorununu düzeltti mi?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz