Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Plus ile ilgili haberler, ürünün çıkması beklenen tarih yaklaştıkça daha da yoğun bir şekilde ortaya çıkıyor. Bu zamana kadar Galaxy S7 ile ilgiyi edinilen bilgiler cihazın tasarımına ve donanımına yönelikti. Ancak bu kez Galaxy S7 kılıfları ve aksesuarları ile ilgili bilgiler söz konusu.

Bir akıllı telefon ürünün daha tanıtılmadan görsellerinin ve özelliklerinin sızması neredeyse sıradan bir durum haline geldi. Ancak henüz tanıtılmamış bir ürünün aksesuarlarının ortaya çıkması çok daha ilginç bir durum. Zira artık söz konusu ürünün kendisini görmekle yetinmiyor bir de onunla kullanılacak kılıfları ve diğer aksesuarları görmeye başlıyoruz.

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Plus kılıfları şimdiden yoğun ilgi görecek ürünlerden biri. Çünkü muhtemelen 3000 TL ya da ona yakın bir ücretle satışa çıkacak olan cihaz, kullanıcıları tarafından bir hayli dikkatli bir şekilde kullanılacaktır. Ortaya çıkan Galaxy S7 kılıfları üzerindeki dikkat çekene noktalar, kamera alanının geniş bir şekilde boş bırakılması. Bununla birlikte kamera bölgesinde lens ve LED ışık için ciddi bir çıkıntı görülüyor.

6 inçlik ekran büyüklüğüne sahip olması beklenen Galaxy S7 Plus için ortaya çıkan kılıf ile birlikte ürünün çok daha büyük göründüğünü söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Plus ile ilgili Samsung Galaxy S7 Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Diğer Her Şey haberimize mutlaka göz atmanızı öneririz.

Kaynak: GizmoChina

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz