Game of Thrones 8. sezon 6. bölüm fragmanı kısa süre önce yayınlandı. 5. bölümün sizlerinde bildiği gibi ABD’de yayınlanmasından hemen sonra 6. bölüm için ilk fragman görüldü. Bu yeni fragman ile beraber final bölümü için birçok ipucu yer alıyor. İşte detaylar…

Game of Thrones 8. sezon 6.bölüm fragman detayları

Game of Thrones 8. sezon 6. bölüm fragmanını izleyenlerin endişeleri çok fazla artmış durumda. Başlamış olan bu savaş henüz daha devam ediyor ve yeni fragmanda Daenerys’in çok daha acımasız bir duruşu olduğu fark ediliyor. 37 saniye olan fragmanı izlediğimizde üç karakter izleyicilerin dikkatini çekiyor.

Bu kısımda kederden dağılan bir Tyrion görülüyor. Kentin sorunlarından biri olan yıkım bu fragman da bir kez daha görülmekte.

Dizinin 5. bölümünden hemen sonra Twitter’da gündeme Game of Thrones yeniden düştü. Final bölümünü hepimiz heyecanla beklerken, Daenerys‘in yaşamış olduğu bu değişim ise hepimizi bir kez daha üzdü.

Game of Thrones final bölümü ise 19 Mayıs günü izleyicilerin karşısına çıkacak. İlk önce ABD’de HBO kanalında izleyicilerin karşısına çıkacak olan dizi daha sonra ülkemiz de de yayınlanacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz