Game Of Thrones dizinin ilk bölümüne az bir süre kaldı. Final sezonu için heyecanlanırken dizi için bir yeni mini fragman daha paylaşıldı. İşte o fragman ve detaylar…

Game of Thrones 8.sezon 14 Nisan’da yayında!

Televizyon izleyicilerinin karşısında ciddi bir giriş yapan Game Of Thrones, 14 Nisan günü izleyici karşısına çıkacak ve final sezonuyla ekranlardan artık ayrılacak. Dizide final sezonu için bir çok fragman yayınlanmış ve bu fragmanlarda White Walker‘ında dahil edildiği birçok karakter kendini göstermiş ve ciddi bir savaşa hazırlık yaptıklarını görmüştük.

Bunlarla beraber sezon finalinin sonlarında ek olarak bir belgesel filmi başlayacak. Conan O’Brien sunumuyla mini film hem DVD hemde Blu-ray olarak kullanıcıların karşısına çıkacak. Televizyon izleyicilerinin şimdiye kadarki en büyük savaşlarından birini canlı izleyeceklerini belirtelim. Final sezonunda Night King‘in ölüler ordusuyla beraber Daenerys ve Jon Snow ikilisiyle karşılaşacağı görülüyor.

Final sezonu için ilk iki bölüm dışında 1 saat 20 dakika yani 80 dakikalık bölümler karşımıza çıkacak. Final sezonunda yönetmenin koltuğunda ki isim Miguel Sapochnik, David Nutter ve David Benioff ile D.B. Weiss oluyor. Bu isimlerinde izleyicilere nasıl performans sunacağını beraber göreceğiz.

Game Of Thrones için siz ne düşünüyorsunuz? Fragmanı izlediniz mi?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz