Ülkemizde de çok fazla sevilerek izlenilen ve merak uyandıran dizilerin başında Game of Thrones 8. sezon final fragmanı kısa süre önce yayınlandı. İşte detaylar…

HBO kanalının YouTube resmi sayfasında paylaşılmış olan 8. sezon final fragmanı ile yeni sezon hakkında derin ipucular yatıyor. Yayınlanan ülkelerde ciddi izlenimler kaydeden dizi dünyanın dört bir yanından izleyicilerin hayranlıkla izlediği bir dizi olarak biliniyor.

Game of Thrones 8. sezon fragmanı

Dizinin 8. sezon fragmanı yeni sezonun ne zaman yayınlanacağı hakkında da bazı cevaplar veriyor. Bilgiler neticesinde Game of Thrones 8. sezon 14 Nisan 2019 günü başlıyor. Bu bakımdan dizinin yeni sezonunun başlamasına çok az bir süre kaldı. Evet heyecanlandığınızı hisseder gibiyim…

Game of Thrones 8. sezon fragmanı yayınlandı

Yayınlanan fragman ile final sezonu hakkında derin bilgiler yer alıyor. Daenerys Targaryen’in ordusu ve ejderhalarıyla beraber Winterfell’e ulaşmış olduğu anlar derinden dikkat çeken ilk detaylar oldu. Bunun yanı sıra Cersei Lannister‘ın bazı kötü düşünceler peşinde oldukları biliniyor. Bunların yanı sıra sezonların sevilen birçok karakteri de kendini göstermiş oldu.

Daha önce gelen bilgilerde Game Of Thrones‘un final sezonunun sadece 6 bölümden oluşacağı belirtilmişti. Ancak bölümlerin standart dizi bölümlerinden daha uzun süreli olacağı anlaşılıyor. Bu bakımdan 40-50 dakika olan diziler yerine 70-80 dakikalık olması bekleniyor. Ancak konu hakkında resmi bir açıklama olmadığı için kesin konuşmak doğru olmayacaktır.

Siz yeni fragmanı izlediyseniz eğer, ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz