Game of Thrones’u bizlere getiren David Benioff ile Dan Weiss, kısa süre önce 200 milyon dolar karşılığında Netflix platformuna dahil edildi. bundan böyle Netflix’e özel hem film hemde dizi hazırlayacaklar. İşte tüm detaylar…

Game Of Thrones’un kurucuları olarak tanıdığımız David Benioff ile Dan Weiss, Netflix evinde yer almaya başlıyor. The Hollywood Reporter‘in kısa süre önce yaptığı bir açıklamaya göre, Benioff ile Weiss’in Netflix ile 200 milyon dolar karşılığı bir anlaşma yaptığı ifade edildi. HBO’dan ayrılmış olan ikili artık Netflix için özel film ve dizilere imza atacak.

Sizlerinde bildiği gibi Game of Thrones’un final sezonu ile sosyal medya üzerinden çok fazla eleştiri ortaya çıkmıştı. İkilinin final sezonundan sonra yinede 200 milyon dolarlık anlaşma yapması oldukça şaşırtıcı bir durum. Netflix ise, çok iyi projeler hazırlamak için bu ikiliye ciddi anlamda güveniyor demek ki.

David Benioff ile Dan Weiss’e ayrıca Amazon ve Disney’de teklif vermişti. Ancak Netflix anlaşması en iyi teklif olarak kabul edilmiş. Ortaya çıkan bilgilere göre Amazon 150 milyon dolar teklif etmiş.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz