Microsoft ile The Coalition kısa süre önce Gears 5’in çıkışını duyurdu! İşte detaylar…

Yayıncı olan Microsoft ve geliştirici konumunda olan The Coalition, kısa süre önce Gears 5 hakkında bir açıklama yaparak, oyunun 10 Eylül 2019‘da Xbox One ve bilgisayar platformunda çıkacağını söyledi. Ön siparişler de ise, Terminator: Dark Fate karakter ek paketleri geliyor.

Gears 5 çıkış tarihi belli oldu!

Oyun platformlarında çok fazla sevilen Gears’ın 5. serisi daha fazla heyecan ve mod ile beraber geliyor. Senaryo ise bu sefer daha büyüleyici diyebiliriz. Çok fazla rekabet ve soluksuz bir mücadele vereceğiniz oyun artık daha gerçekçi.

Campaign

Dünya artık yıkılmak üzere. Swarm ve Coalition’ın robot ordusuna karşı bir savaş açarak insanların yanına gelmeye başladılar. Tehlike daha fazla büyürken, Kait Diaz düşmanla beraber bir adım atarak görevden gider ve Sera için asıl tehlikenin kendisi olduğunu anlar.

Escape

Üç oyuncu ile beraber bir intihar ekibi kurulur ve düşman çatısını yok etmek için içeriye girmek gerekir. Çok riskli ve ortak görev içeren bir mod olarak geliyor.

Versus

10’dan fazla oyun türü olan ve bütün savaşçı stilleri için yeni klasik haritalar ve ödüller içeriyor.

Horde

Daha fazla yeni kahraman ve yetenekler yer alıyor. Savunmanızı oluşturun ve gücünüzü toplayın. Yetenek seviyenizi arttırın ve bir ekip kurarak hayatta kalmaya çalışın.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz