Samsung Galaxy A30 özellikleri

Samsung‘un yeni Samsung Galaxy A-Serisi orta sınıf akıllı telefonlarla dolu bir barajı ile piyasaya girme planı, yeni bir sızıntının yaklaşmakta olan Samsung Galaxy A30‘un özelliklerine ışık tutmasıyla daha da artmaktadır. Bir Geekbench Tarayıcı listesine göre, Samsung Galazy A30, 4GB RAM ile birlikte bir Exynos 7885 SoC tarafından desteklenecek ve Android 9.0 Pie’i kullanıma hazır hale getirecek. Bu yeni özellikler, Samsung’un bu segmentteki artan Çin rekabetini üstlenmeye yönelik orta seviye fiyatlarla yeni gelişmiş cihaz stratejisini göstermektedir.

Geekbench sızıntısı, muhtemelen Samsung Galaxy A30 olarak piyasaya sürülecek olan SM-A305F model numarası için spesifikasyonların neler olabileceğini ortaya koyuyor. Galaxy A Serisinde en premium teklifte olmasa da, telefon bazı ilginç özelliklere sahip. Bu, 2018 Galaxy A8(~155 dolar) ve Galaxy A8 + (İnceleme) akıllı telefonlarını destekleyen bir Exynos 7885 SoC içerir. Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu SoC 4GB RAM ile eşleştirildi ve Android 9.0 Pastası’nı testte kullanıyor gibi görünüyor, bu telefonun işletim sisteminin kullanıma hazır olduğunun iyi bir göstergesi.

Samsung Galaxy A30 cep telefonunun 32 GB ve 64 GB depolama kapasitelerine sahip olacağı daha önce bildirilmişti , ancak şu anda her iki varyantın 4 GB RAM ile gelip gelmeyeceğinden emin değil.

Bu , Samsung’un 2019’un ilk yarısında orta sınıf serilerden dokuz telefonu piyasaya sürmeyi planladığını belirten daha önceki bir raporla aynı şekilde uyum gösteriyor. Telefonlarda SM-A105, SM-A202, SM-A205, SM-A260, SM-A305, SM-A405, SM-A505, SM-A705 ve SM-A905 model numaraları bulunur. Yeni lansmanlar esas olarak, Çinli üreticilerin rekabetiyle karşı karşıya kaldığı Hindistan ve Çin’i de içerebilecek olan Asya pazarlarına yönelik olacak.

Dahası, bu yıl piyasaya sürülen ilk Samsung telefonun önümüzdeki ay MWC 2019 kadar erken olan amiral gemisi Samsung Galaxy S10 olması muhtemel.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz