Genç ve fenomen instagram kullanıcısı, Moskova’daki apartmanında çok kötü bir şekilde öldürüldü. Çok fazla yerinden bıçaklanan ve boğazı kesilen Ekaterina K adında 24 yaşındaki kadın öldürüldükten sonra bir valiz içerisine koyularak apartmanda bırakıldı. Tam beş gün kadar haber alınamayan kadının cesedi kısa süre önce bulundu.

Hem dermatoloji hemde zührevi hastalıklar konusunda uzmanlığının yanı sıra YouTube’da güzellik vlogları yayınlayan kadın, Moskova‘da apartmanda ölü olarak görüldü. Boğazı kesilmiş halde ve birçok yerinden bıçaklanıp çıplak olarak valize bırakılan kadının cesedi 5 gün sonra bulundu.

Moskova’nın Pyryeva sokağında kiralık bir apartmanda olay meydana gelirken, polis çok ciddi bir soruşturma başlattı. Kısa süre önce Rusya’nın en güzel sağlık üniversitesi olan Pirigov Rus Ulusal Sağlık Üniversitesi’nde mezun olmuş ve 24 yaşında hayatını kaybettiğini belirtelim.

Genç kız çıplak halde bulundu!

Telefonlarını açmaması üzerine ailenin merak ettiği kızlarından haber alınamayınca, kızların ev sahibine evi kontrol etmesi talep edildi. Ev sahibi ise daireye baktığında kadının cansız olarak valiz içerisinde yer aldığını gördü.

Cinayet konusunda şüpheli araştırması için aşk hayatı gibi birçok bilgiler ortaya çıktı. 24 yaşındaki genç kız 32 yaşındaki bir adamla ilişkisini bitirmiş ve daha yaşlı biriyle ilişkiye başlamıştı. 52 yaşındaki yeni sevgilisi ile polis arasındaki ifadeye göre, Hollanda’ya gitmeyi planlamış oldukları ortaya çıktı.

Instagram üzerinde 80.000 takipçisi bulunan Ekaterina’nın hayranları ise oldukça üzgün durumda.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz