General Mobile’ın Mayıs 2015’te satışa çıkardığı ve Google’ın gelişmekte olan ülkelerde uyguladığı Android One kampanyasının Türkiye’deki tek örneği olan General Mobile 4G modelinin Android N güncellemesi alacağı duyuruldu. Android dünyasını yakından takip edenlerin bileceği gibi Google yeni işletim sistemini Android N kod adıyla önümüzdeki aylarda gerçekleştireceği Google I/O etkinliğinde duyuracak.

general-mobile-4g-android-n

Android 7.0 yani Android N Developer Preview (Geliştirici Önizleme) sürümü geçtiğimiz hafta yayınlandı. OTA (Over the Air) yöntemi ile de yüklenebilen Android N Developer Preview sürümünü indirmek isterseniz buradaki linkten yükleme ile ilgili bilgilere ulaşıp gerekli güncelleme işlemleri başlatabilirsiniz.

Android N geliştirici sürümünü ilk deneyimleyenlerden olmak için Nexus 6, Nexus 9, Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus Player, Pixel C ve General Mobile 4G cihazına sahip olmanız gerekiyor. Türkiye şartlarında General Mobile 4G kullanım sayısının daha fazla olduğunu düşünürsek Android N işletim sistemini ilk inceleyenlerden ve geri bildirimlerde bulunanlar arasında çok arkadaşımız yer alabilir.

General Mobile 4G özelliklerini kısaca hatırlarsak; 5 inch ekran boyutu HD çözünürlük, 2 GB RAM, 16 GB dahili hafıza, 13 MP arka 5 MP ön kamera, Qualcomm Snapdragon işlemci.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz