General Mobile kablosuz kulaklığı GMPods’u duyurdu. Tek şarj ile 25 saat boyunca kullanılabilen kablosuz kulaklık, GMPods ortaya çıktı. Kablosuz kulaklıkların modası devam ediyor. Samsung, Apple, Huawei ve birçok markanın çıkardığı kablosuz kulaklıkların özelliklerini sizlerle paylaşıyoruz. Bu haberimizde ise General Mobile’ın kablosuz kulaklığı olan GMPods hakkında bilgi vereceğiz.

General Mobile tarafından kısa bir süre önce tanıtımı gerçekleşen GM 10 akıllı telefon ardından yeni kulaklık modeli GMPods tanıtıldı. Kulaklık tek başına 5 saatlik kullanım süresi sunuyor. 380 mAh batarya kapasitesi olan kablosuz kulaklık, kutu ile birleştiği zaman kullanım süresi 25 saate kadar çıkıyor. Bu durum da şarj sıkıntısı çekmeyeceğinizi uzun süre kullanabileceğinizi gösteriyor.

Bluetooth 5.0 desteği ile gelen GMPods’da bir oyun modu da yer alıyor. Bu mod, ses kasmayı gerektiren oyunlarda kesinti olmadan kullanmanızı sağlıyor. Dokunmatik kontrol desteği sayesinde bağlı olan cihaz erişim sağlamadan medyaları oynatmayı, durdurmayı ve aynı zamanda gelen aramaları yanıtamayı destekliyor. GMPods, üç kere dokunulduğu zaman Google Asistan aktif hale getiriyor.

General Mobile kablosuz kulaklığı GMPods siyah ve beyaz olmak üzere iki ayrı renk seçeneği ile beraber satışa sunuldu. Kablosuz kulaklıkların fiyatı hakkında da açıklama yapıldı ve General Mobile internet sitesi üzerinden 189 TL ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz. Sizin kablosuz kulaklık GMPods hakkında düşünceleriniz nelerdir? Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz