Gmail 5.0 Android uygulaması çıktı. Yeni sürümle gelen pek çok özellik mevcut. Güncelleme henüz Google Play Mağazasına gelmese de APK dosyasını buradan güvenli şekilde indirerek kurmanız ve kullanmaya başlamanız mümkün.

Gmail 5.0 Android uygulamasını indirin:

[highlight]http://goo.gl/5qOEll[/highlight]

Peki, bu sürümde gelen yenilikler neler? Öncelikle Gmail 5.0 fazlasıyla materyal bir tasarıma sahip diyebiliriz. Fakat bu tasarım onun görünümünü çok daha sade ve kullanışlı hâle getirmiş. APK dosyasını indirdiğinizde karşınıza kullanımı anlatan bir video çıkacak. Daha sonra tüm e-posta hesaplarınızı Gmail uygulamasına ekleyebileceğinize dair bilgiyi göreceksiniz. İşte bu Gmail 5.0 sürümü ile gelen en yeni ve en önemli özelliklerden biri. Bu sayede Outlook ve Yahoo hesaplarınızın yanında başka Gmail hesaplarınızı da Gmail uygulamasına ekleyebileceksiniz. Tüm hesaplarınız tek çatı altında toplanmış olacak.

Gmail 5.0 tasarim_3

Google’ın bu servisini kullanabilmek için Exchange Services 6.5-1520254 APK dosyasını da indirmeniz ve kurmanız gerekmekte.

Google Exchange Services 6.5-1520254 hizmetini indirin:

[highlight]http://goo.gl/35lXjf[/highlight]

Gmail 5.0 Android uygulamasına başka e-posta hesaplarınızı eklemek için Ayarlar> Hesap Ekle bölümüne gelin ve karşınıza çıkan pencereden ekleyeceğiniz hesap türünü seçin. Diğer adımları tamamladıktan sonra tek uygulamadan tüm e-postalarınızı yönetebileceksiniz.

Gmail 5.0 tasarim_4

Gmail 5.0 sürümü ile beraber gelen bir özellik de ekranın sağ alt köşesinde görünen “ İleti yaz” butonu olmuş. Bu sayede tek tıklama ile yeni e-posta yazabiliyorsunuz.

Tüm bu özellikleri ve daha fazlasını uygulamayı kullanmaya başladığınızda göreceksiniz.

Kaynak : Mobil131 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz