Google tarafından getirilecek olan Android 11, normalde 3 Haziran’da kullanıcılar ile buluşacaktı. Daha önceki haberimizde sizlere Google tarafından Android 11’in çıkış tarihinin 3 Haziran’da gerçekleşeceği bilgisini vermiştik. Önceki yazımıza bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Google’ın Twitter hesabı üzerinden resmi olarak yapılan açıklamada gecikme olacağı onaylandı. Planda değişiklik gerçekleşti ve yapılan açıklama; “şimdi kutlama zamanı değil” oldu. Yapılan açıklama ile gecikme olacağı netleşti ancak bu açıklama beraberinde birkaç sürprizde getirebilir.

Android 11 ile beraber kullanıcılara konum paylaşımı üzerinden daha da kolaylık sağlanacak. Gelecek olan işletim sistemi güncellemesinin Apple AirDrop’un farklı olarak içerik paylaşma özelliğinin Android 11’e de geleceğine dair yorumlar bulunmaktadır. Peki ertelenen Android 11 çıkış tarihi ne zaman gelecek?

Yeniden planlanan gösterin ve beta sürümünden daha fazla detayın geleceğine dair bir açıklama yer almamaktadır. Google tarafından Android 11, Eylül ayında lansmanda tanıtılması bekleniliyor. Ertelenen 3 Haziran tarihi ardından Eylül gibi tanıtılması bekleniliyor ve belirlenecek olan tarihin daha da değiştirilmesi beklenmiyor. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz