Google, Android R’de kaydırma ekran görüntüleri eklemeyi planlıyor

Google’ın Android mühendislik başkan yardımcısı Dave Burke, bugün Twitter’da , kaydırma ekranlarının Android R’in “haznesinde” olduğunu belirtti.

Hiçbir şey somut değildir, çünkü Burke ayrıca Android ekibinin Android R’de kaydırma ekranlarını “umarım”  uygulayabileceğini söyledi. Bu, Android yazılım mühendisi Dan Sadler’in konuya katıldığını ve Burke’ün mücadelesini kabul ettiğini söyledi.

 

Dave Burke

@davey_burke

We’ve added scrollable screenshots to the hopper for Android R and hopefully can land it in that release. Make it so @dsandler :)

Duyuru da biraz yüz yüze. Google’ın Nisan’da “şu ​​anda dikkate alınamayacağı” özelliğine sahip olduğunu söylediğinden beri .

Google, ekran görüntüleri kaydırmayı Android R’ye ekleyebileceğinden, özelliği Android Q’da görmeyi beklemeyin . Huawei , LG , OnePlus , Samsung veya Xiaomi marka bir akıllı telefona sahipseniz, telefonları bir kaç yıl boyunca bu özelliği doğal olarak sundukları için sorun değil.

Ekran görüntülerini kaydırma, stok Android’de “eksik” olan tek özellik değil; uygulama ikizliği işlevi, sistem profilleri ve ekran dışı hareketleri gibi özellikler de yoktur. Hisse senedi Android’in eksik özelliğini yorumlarda bize bildirin.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz