Çok uzun zamandır beklemiş olduğumuz Google Chrome 76 beta kısa süre önce yayınlandı. Daha önceki raporlarda ise gizli sekme tespit edilme problemi artık yok. Bunla beraber otomatik olarak gece modu ve internet sitelerinde yer alan flash kullanımlar ile reklam sorunları için güncelleme yapıldı.

Google Chrome 76 Beta sürümü çözüm olarak geliyor!

Kısa süre önce Google, bu sürüm ile beraber internet severlerin çok sıkıntı çektiği bazı konuları çözüm üretti. İlk sorun seçenek ayarı ile flash uygulamaları kapatıldı.

Google chrome‘da gizli sekme ayarları baştan eklendi. Şikayetleri değerlendiren Google gizli sekme ayarları için hiç bir sitenin sizin gizli sekmede olduğunuzu tespit edemeyecek artık dedi.

Google Chrome karanlık mod artık otomatik

Çok fazla kullanıcının tercih ettiği karanlık mod artık Google Chrome’da geldi. 76 numaralı sürümüyle beraber ayar felan olmadan otomatik olarak aktif edilen gece modu ile kullanıcıların istekleri artık daha ön planda olmuş oluyor.

Sizlerde Google Chrome 76 Beta sürümünü denemek isterseniz, “buradan” ulaşabilirsiniz. 30 Haziran günü ise herkese güncelleme geleceğini belirtelim.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz