Google Feed yeni özlliklerle Google Discover oldu

 

Google , işleri tekrar tekrar değiştirmeyi çok seviyor ve bugün bunun yeni bir örneği daha oldu.Önceden Google Feed olarak bilinen hizmet artık Google Discover.Şirket yeni ismin hizmetin misyonunu daha iyi yansıttığını söylüyor.İlgilendiğiniz şeyler hakkında yeni ve ilginç içerikler ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak.

 

Discover , Android için Google uygulamasında ve Pixels , Android One cihazları ve Sony akıllı telefonlarında ana ekranın solunda özel bir bölmede bulunabilir.Ayrıca Google.com mobil web sitesine yakında geliyor.

 

Yeni özelliklerle güncellenen uygulamada konu başlıklarında belirli bir kartı neden gördüğünüzü açıklaması gibi öne çıkan özellikler vardır.Başlığa dokunmak, bu konuyla ilgili daha fazla bilgi edinmenize izin verecektir.

Web‘de yeni olmayan, sizin için yeni olan makalelerde dahil olmak üzere, yeni videolarda dahil olmak üzere yeni içerik türleri de geliyor.Bir seyahat planladığınızı belirtirseniz, karşınıza o bölgeyle alakalı seyahat rehberi atabilir.Yeni bir hobiye veya uzun süreli bir ilgi alanınıza sahipseniz onlar içinde geçerlidir.

Herhangi bir konu hakkında daha fazla veya daha az içerik isteyip istemediğinizi öğrenebilirsiniz ve haberler için çeşitli perspektifler elde edersiniz. İçeriği birden çok dilde gösterebiliyor – örneğin İspanyolca’da yemek tarifleri kullanıyorsanız ve İngilizce haberleri okursanız, içeriği bu tercihlere göre göreceksiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz