Google 2020 Kasım ayında Google Fotoğraflar için sınırsız depolama hizmetini ücretsiz kullanıcılara sunmuştu ancak 1 Haziran itibari ile bu hizmet sona eriyor ve sınırsız depolama şansını elde edemiyoruz. Bugünden itibaren Google Pixel harici kullanıcılar, Google Fotoğraflarda ücretsiz maksimum 15 GB depolama alanına sahip olacak. Google Pixel marka akıllı telefona sahip kullanıcılar ise sınırsız depolama hakkına sahip olmaya devam edecekler.

Google Fotoğraflar için ücretsiz sınırsız depolama sona eriyor; işte  detaylar - LOG

Google, bu hizmeti yaklaşık 6 aydır sunuyor ve 15 GB’a kadar olan sınırlı depolama hakkını kaldırıp yerine sınırsız depolama hakkı sunmuştu. Bugüne kadar tüm yedeklerini Google Fotoğraflar’a yapan kullanıcılara güzel bir haber veren Google, 1 Haziran’a kadar yüklenen tüm fotoğrafların 15 GB’lık depolama alanından yemeyeceğini dile getirdi.

Google'dan son dakika karar: Ücret isteyecek! TEKNOLOJİ Haberleri

Bugünden itibaren Google Fotoğraflar’a fotoğraf yüklemek ve depolama alanından yararlanmak 15 GB alanından daha fazlasına sahip olmak için yılda 57,99 TL, 289,99 TL karşılığında da 2 TB depolama alanına sahip olabilirler.

 

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz