Not defteri konusunda en fazla tercih konusu olan Google Keep uygulaması hakkında bugün sizlere bazı detaylardan bahsedeceğiz. Not alma uygulaması olan Android platformunu destekleyen keep nedir? İşte detaylar…

Google Keep, akıllı telefonlarda en fazla işleve sahip olan ve başarısını kanıtlayan bir uygulama. Google Play Store‘da 500 milyondan fazla kişinin indirmiş olduğu bu uygulama ne diye merak ederseniz eğer, pratik bir not defteri diyebiliriz. Uygulamanın altyapısı ise Android olduğu için Gmail’e bağlı cihazlarınız arasında bütün cihazlarda notlarınızı görebilirsiniz. Ayrıca bir not defterine göre çok fazla özelliği bulunuyor. Çok fazla kişiye hitap eden bu uygulamada deneyim kazanmanızı tavsiye ediyoruz.

Ayrıca 500 milyondan fazla olan bu indirmenin büyük bir kısmı kullanıcıların kendi isteği ile indirmeleri olduğunu belirtelim. Çünkü diğer uygulamalar reklam ve zorunlu bir program ile birleşen indirmeler yapabiliyor. Ama Keep öyle değil, siz isteyip kurarsınız.

Google Keep uygulamasını kullanıyor musunuz?

Çok basit bir kullanımda ama yüksek işlevlere sahip olan uygulamayı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Hele bir de iş hayatınız varsa, Android ve iPhone gibi sürümlerini de kullanabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13



CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz