Google Maps Android uygulaması gelen güncelleme sonucunda yeni bir tasarıma kavuştu.

Google, Android cihazlar için Google Maps güncellemesi çıkarıyor. Yeni gelen Google hizmetinin başında yeni bir görünüm var fakat aynı zamanda bu yıl Google I/O’da tanıtılan yeni gelen özellikler de var.

Şirket, Google Maps uygulamasının hem masaüstü hem de mobil sürümlerini elden geçirdi ve şimdi mobil deneyim, cihazlarında Android 4.0.3 ve üstü sürümlere sahip olan kullanıcılara sunulmak üzere hazır durumda. Android telefonlara ve tabletlere gelecek yeni tasarımın yanında güncelleme canlı trafik güncellemelerini, kaza raporlarını ve dinamik güzergâh değişimlerini kapsayacak gelişmiş navigasyon güncellemesini de getiriyor. Diğer bir özellik; yeme, içme, alışveriş, oyun ve uyku gibi mekânları yerel olarak keşfetme yolunuzu geliştirecek yeniliklerin gelecek olması.

Google Maps Android güncellemesi henüz tüm cihazlara indirmek için kullanılabilir durumda değil. Fakat bazı yerlerde yazılıma özel APK’lar için bağlantılar bulmanız mümkün. Google, Android 4.0.3 ve üstü sürümlere sahip olanların güncellemeyi gelecek birkaç hafta içinde Google Play mağazasında bulabileceğini belirtti. Yani APK dosyası indiremezseniz güncellemenin gelmesi için birkaç hafta daha beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Google Maps Android uygulama güncellemesi Android telefonunuza ya da tabletinize geldiğinde Google Maps’in size nasıl görüneceğini öğrenmek için aşağıdaki örnek ekran görüntülerine göz atabilirsiniz.

Google Maps Android uygulamasının yeni ekran görüntüleri galerisi

[nggallery id=13]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz