Google, 2016 yılında tanıtılan Google Home’un yerini alması beklenen Google Nest konuşmacısını tanıtmaya hazırlanıyor. Tahmin edilene göre 13 Temmuz Pazartesi Google Nest tanıtılacak. Yarın tanıtımının gerçekleşmesi beklenen Google Nest hakkında detayları sizlerle paylaşalım.

Ortaya çıkan bu sızıntı Google Nest hesabında Twitter’a gönderilen dört saniyelik sessiz bir klipte belli ediyor. Google tarafından atılan tanıtım görüntüsünün yanında başka bir bilgi verilmedi. Fakat Google Nest Mini’de farklı kumaş kaplama ve durum LED ışıkları ile yeni bir Nest hoparlörü olduğu bilgisini sizlerle paylaşabiliriz. Gelecek olan yeni Google Nest’in Mini’den daha iyi ses çıkışı sunması bekleniyor.

Google tarafından yayınlanan kısa video klipten yola çıkarak çiftte kurulan yeni hoparlörden ikisi gösteriliyor. Klipte ürün hakkında bilgi verilmemektedir. Eğer sızıntılar doğru ise 13 Temmuz tarihinde özellikleri tanıtılacak. Yarın tanıtım gerçekleşirse gelecek olan bilgileri sizlerle paylaşacağız. Google Nest konuşmacısı hakkında sizin düşünceleriniz nelerdir? Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz