Google’ın Depertman Müdürü, kısa süre önce Apple’ın iPhone kameraları çok sert bir şekilde eleştirdi. İşte detaylar…

Google’ın telefonları Pixel’de yer alan Night Sight yani gece görüş modu, düşük ışıklı ortamlarda bile kişinin çok güzel başarılı fotoğraf çekmelerine yardımcı oluyor. Gece modu özelliğine çok fazla güvenen Google’ın ürün pazarlama müdürü olarak tanıdğımız Marvin Chow, Apple iPhone Xs ile Pixel 3 XL akıllı telefonların gece çekimlerini kıyaslayarak bir fotoğrafı kendi Twitter hesabı üzerinden yayınladı.

Atmış olduğu tweet’te Google Pixel 3’ün gece görüş modunun açıkça ortada olduğunu ve konuşmaya gerek kalmadığını ifade etmiş. Marvin Chow

Teknoloji devi olan Google’ın gece modu teknolojisiyle geliştirilen oldukça başarılı işlere imza atan Pixel 3 XL akıllı telefonunun zaten performans konusunda da çok güzel işlere imza attığını biliyoruz. Sol kısımda yer alan karanlık fotoğrafın ise Apple’ın iPhone XS model telefonu ile çekildiği ve herhangi bir detayın karanlık ortamda belli olmadığı görüşüyor.

Google’ın Night Sight gece modu için bir reklam videosu

Apple’ın iPhone modellerinde yer alan gece çekim modu kullanıcılar tarafından zaten çok fazla beğenilmiyordu. Google’ın Depertman Müdürü olan Marvin Chow ise atmış olduğu tweet ile Apple’ı çok kötü bir şekilde azarladı. Apple‘ın da bu bakımdan gece çekiminde kendini daha iyi geliştireceği ve düşük ışıkta daha iyi işlere imza atacağı tahmin ediliyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz