Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL sorunları ile ilgileniyorsanız, size yardımcı olmak için buradayız. Google’ın telefonlarının sunabileceği çok şey var ve çok sevecekler , ancak mükemmel değiller. En yeni Android 10 sürümü sorunların çoğunu düzeltti, ancak bazıları kaldı. İşte en yaygın Pixel 3 sorunları ve bunların nasıl düzeltileceği.

Ses sorunları, telefon görüşmesi sorunları, performans sorunları, uzun bir kamera , kötü Pixel 3 pil ömrünü düzeltmeniz gerekiyor veya telefon donuyor olsun , bu başlamak için harika bir yerdir. Her gün genel deneyiminizi geliştirmenin yanı sıra birden fazla sorunla size yardımcı olacağız .

Google her ay potansiyel güvenlik açıklarını düzeltmek için yeni yazılımlar yayınlamaktadır. Ve son zamanlarda, bu aylık “güvenlik yamalarının” büyük hata düzeltmeleri var. Mart 2019 Android Pie güncellemesi sabit performans ve duymaya devam ettiğimiz kamera gecikmesi ve Nisan önemli bir ekran sorununu çözdü . Ardından, Aralık ayında hata yamalarını ve yeni özellikleri takiben Kasım 2019 Android 10 sürümünden daha fazla düzeltme gördük . Artık her gün başka bir Ocak 2020 Android 10 güncellemesi bekleyebilirsiniz .

Bununla birlikte, donma sorunları, rastgele yeniden başlatmalar veya çökmeler , Bluetooth (tekrar), şarj sorunları, parmak izi tarayıcı sorunları, ses kaydı , fotoğraf makinesini kaydetmeme ve diğer kamera sorunlarını , RAM veya bellek sorunlarını ve zayıf pil ömrünü duymaya devam ediyoruz. Android 10. Bunların küçük ve izole olaylar olduğunu unutmayın. Bu listenin sizi mükemmel bir Android telefondan uzak tutmasına izin vermeyin.

Pixel Android 10 Sorunları

İlk olarak Google, Android 10 güncellemesiyle bir ton hatayı düzeltti. Uzun bir 6+ aylık beta döneminden sonra oldukça iyi çalışır, ancak yine de bir veya iki sorunla karşılaşabilirsiniz. Eğer öyleyse, size yardımcı olmak için genel bir Android 10 sorun kılavuzu hazırladık . Oradan başlayın. Aralık Android 10 güncellemesi uygulama simgeleri yapsan rastgele kaybolur , bu düzeltmeyi deneyin .

Buna ek olarak, Ekim ayındaki ilk aylık Android 10 güncellemesi birkaç şeyi düzeltti ve 2019’un sonuna kadar ikinci ve üçüncü güncellemelerden daha da fazla gelişme görüyoruz. Google, eksik bildirimleri, heads-up bildirimlerini, WiFi kararlılığını, bellek sızıntılarını yavaşlatıyor yazılım, Pixel 3 alt hoparlör ve geliştirilmiş hareket navigasyonu. En son güncellemede olduğunuzdan emin olun.

Tam Ekran Olmayan Pixel 3 XL Uygulamaları Nasıl Onarılır?

Pixel 3 XL’deki büyük Samsung OLED, en iyi özelliklerinden biridir. Bununla birlikte, daha uzun ve sıska ekran birkaç soruna neden olabilir. Bu yeni bir şey değil, ancak bazı uygulamalar tüm ekranı kaplamayacak. Özellikle bu çentikle.

Pixel 3 XL sahipleri, uygulamaların üstünde ve altında, videolarda, YouTube’da ve daha fazlasındaki siyah çubuklardan şikayet ediyorlar. Samsung ve LG , uygulamaları tüm ekranı kullanacak şekilde genişleten “uygulama ölçeklendirme” veya tam ekran moduyla mücadele ediyor . Ancak, Google’ın benzer bir kontrol veya özelleştirme seçeneği yoktur. En son Android 9 Pie güncellemesi bile bir tane içermiyor. Birkaç yıl önce “geniş ekran” video gibi bir soruna yol açıyor.

Ne yazık ki, bunun için henüz bir çözümümüz yok. Google, YouTube Android uygulamasını güncelledi ve yakınlaştırma / uzaklaştırma , uygulamayı tam ekran moduna geçirecek . Diğer uygulamalarda bu lüks yoktur. Bununla birlikte, Android 10 ve neredeyse tüm Android uygulamaları farklı ekran boyutlarını işlemek için tasarlandı, bu yüzden yüzleşmemeniz gereken bir sorun.

Google Pixel 3 WiFi Sorunları

Tıpkı Android veya iOS’ta piyasaya sürülen hemen hemen her akıllı telefonda gördüğümüz gibi, birçok kullanıcı Pixel 3 / XL WiFi’den şikayet ediyor. İster hız, ister düşme, ister bağlantı olsun. Bu gerçek bir problemden çok bir aksaklıktır.

Pixel 3 WiFi Sorunları Nasıl Onarılır

İlk olarak, Kablosuz Bağlantıyı Aç / Kapat
Telefonunuzu yeniden başlatmayı deneyin
Ev yönlendiricinizi sıfırlayın
Ayarlar> Kablosuz’a gidin ve kablosuz ağlarınızı unutun
Ardından, yeni bir başlangıç ​​için şifreyi bağlayın ve yeniden girin.
Bunlar, ilk önce denediğimiz ve önerdiğimiz adımlardan birkaçıdır. Kapatıp tekrar açın, telefonunuzu yeniden başlatın, yönlendiricinizi sıfırlayın veya daha sert önlemler alın. August Pixel 3 Android Pie güncellemesinin WiFi performansını ve bağlantısını artırmak için birkaç ince ayarı olduğunu, Android 10’un bazılarına sahip olduğunu ve Ekim güncellemesinde Pixel 2, Pixel 3 ve Pixel 3a ailesi için WiFi’den bahsedildiğini belirtmek gerekir.

Pixel 3 Parmak İzi Tarayıcı Sorunları Nasıl Onarılır?

Pixel Imprint, Pixel 3’te hızlı ve doğrudur. Sahiplerin telefonun kilidini parmak izi ile saniyeler içinde açmalarına izin verin. Ancak, beklendiği gibi çalışmadığına dair birçok rapor görüyoruz. Geçen yıl Pixel 2 XL ile benzer şikayetler gördük . Bu çeşitli şeylerden kaynaklanmaktadır.

Öncelikle kaydedilmiş parmak izlerini silin ve tekrar yapın ve sensörün ve ellerinizin temiz olduğundan emin olun. Bu, özellikle yakın zamanda bir vaka eklediyseniz geçerlidir. Telefon izin verse bile aynı noktaya dokunmayın. Sensör mümkün olduğunca fazla veri alacak şekilde hareket ettirin.

Bazı kullanıcılar aynı ana parmağı bir kereden fazla kaydetmeyi önererek Pixel’e daha doğru ve daha hızlı bir şekilde kilidini açmak için iki kat daha fazla veri verir.

Pixel 3 Bluetooth Sorunları Nasıl Onarılır?

Hemen hemen her Pixel veya Android telefonun Bluetooth hakkında şikayet eden bir sahibi var . Ve zaten Pixel 3 Bluetooth şikayetlerini görüyor olsak da, bu sadece oyunun doğası. Binlerce aksesuar ve ürün, tonlarca farklı telefon var ve bazen birbirleriyle bu kadar harika iletişim kurmuyorlar.

Gördüğümüz en büyük şey arabalarda bağlanabilirlik . Bazıları bağlantıyı sürdürmek istemez veya kendini kapatır.

En iyi deneyim için tüm Bluetooth eşlemelerini silmenizi ve baştan başlamanızı öneririz. Ardından, araç stereonuzun bir ürün yazılımı güncellemesine sahip olup olmadığını görmeyi deneyin. Oreo’da çok şey değişti ve üreticiler hala yetişmeye devam ediyor. Google, Android 8.1 Oreo’nun Bluetooth sorunlarını nihayet çözdüğünü iddia etti, Android 9 Pie başlangıcında daha fazlasını eklediler ve Android 10’da Bluetooth’ta bir miktar küçük değişiklik gördük. Hala BT sorunlarıyla ilgileniyor musunuz?

Pixel 3 Bellek (RAM) Sorunları

Belki de şimdiye kadarki en büyük sorun, neredeyse herkesin bir Pixel 3 veya Pixel 3 XL ile uğraştığı hafıza sorunlarıdır. İster RAM sorunları, ister bellek sızıntısı, ister çoklu görev veya performans sorunları olarak adlandırın, hepsi aynıdır. Daha spesifik olarak, Pixel 3’ün uygulamaları arka planda tutmaması. Uygulamalar arka planda açık kalmadığından YouTube Müzik veya Spotify gibi uygulamalar bile rastgele kapanır.

Esasen, Google’ın 4GB RAM’i yeterli değildir ve yazılım, yeni uygulamaları ve diğer işlemleri hızlı ve sorunsuz tutmak için arka planda çalışan uygulamaları kapatır. Bu% 100 gerçekleşmemeli ve Google 3 Aralık güncellemesiyle ilgili bir düzeltme yayınladı . Daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz .

Görünüşe göre, bazı yazılım ayarları nihayet bunu bir kez ve herkes için düzeltti, bu yüzden en son yazılımı alın ve umarım bu gider. Ayrıca, Mart ve Ağustos 2019 güncellemeleri, depolama ve kamera performansını, yükleme sürelerini ve daha fazlasını iyileştirmek için daha fazla değişiklik ekledi.

Bununla birlikte, bazı insanlar hala Pixel 3, Pixel 3 XL, Pixel 3a veya Pixel 3a XL’nin sadece laggy olduğu genel performans sorunları yaşıyor. Reddit’te son zamanlarda ortaya çıkan büyük bir konu, Google’ın kendi Dijital Wellbeing uygulamasının suçlu olduğunu düşündürdü. İşte kullanıcıların refahı devre dışı bıraktıklarında önemli ölçüde daha iyi Pixel performansı talep ettikleri başka bir forum gönderisi . Ancak Google , Digital Wellbeing’in sorun olmadığını vaat ediyor ve o zamandan beri çözdüler, ancak Ekim 2019 Android 10 sürümünde başka bir “bellek” düzeltmesi gördük, bu yüzden hala bir şeyler üzerinde çalışıyorlar.

Pixel 3 ve 3XL Ekran Sorunları ve Renkleri Nasıl Onarılır?

Bu yıl Pixel 3 XL, piyasadaki en iyilerden biri olan güzel bir Samsung OLED ekrana sahip. Bununla birlikte, mükemmel de değil. Renkler bazılarının istediği kadar canlı değildi ve her zaman açık ekrandan garip bir yanıp sönen raporlar gördük. Her ikisini de nasıl düzelteceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Baş Ayarlar> Ekran> Gelişmiş> Renkler> ve seçin Boosted veya Doymuş . Google, sahiplerine aralarından seçim yapabileceği birkaç farklı profil sunar.

Ardından, telefonun kilidini açarken hala her zaman açık ekran yanıp sönüyorsa, hatalar veya garip ekran sorunları yaşıyorsanız, en azından Nisan güncellemesini aldığınızdan emin olun . Özellikle bu hatayı giderdi. Bu noktaya kadar, Android 10’da ve bu yılın başlarından Nisan ayının sonunu geçmelisiniz.

Pixel 3 XL Çentik Nasıl Gizlenir?

Bunun insanların soracağı bir soru olduğunu biliyoruz ve yardım etmek için buradayız. Pixel 3 XL ekranındaki büyük çentiği gizlemek istiyorsanız, nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır. Geliştirici seçeneklerini açmak gibi atlamak için birkaç çember var, bu yüzden adımları tam olarak belirtildiği gibi izleyin.

Git > Sistem> Telefon Hakkında> Aşağı gidin Ayarlar ve musluk Numarası 8 kez Build hakkında
Bir gördüğünüzde pop-up diyor “Eğer Şimdi Geliştirici Are” hit Geri
Gelen Ayarlar > Sistem> Gelişmiş için yeni bir seçenek göreceksiniz Geliştirici Seçenekleri altına yakın, yani tıklayın
Çizim’i görene kadar aşağı kaydırın > Ekran Kesme’ye dokunun ve Gizle’yi seçin .
Rica ederim!

Pixel 3 XL İki Çentik Sorunu

Gördüğümüz bir diğer sorun, Pixel 3 XL ekranına ikinci bir çentik ekleyen bir yazılım hatasıdır. Biri yeterince kötü, ama ikisi bir anlaşma kırıcı. Bu yazılım aksaklık başka bir şey değildir, ama biz görüyoruz birden çok rapor bunun oluyor .

Geliştirici seçenekleri menüsünün kilidini açmak için son bölümdeki adımlarımızı uygulayın, ardından telefonunuzdaki çentiği kontrol edin. Ayrıca ondan kurtulmak için cihazı yeniden başlatabilirsiniz. Bu, bazıları için olan rastgele olmaya devam ederse, gelecek bir yazılım sürümü için bizi izlemeye devam edin. Google bunun farkındadır, bu nedenle en geç önümüzdeki birkaç hafta içinde bir hata düzeltmesi bekleyebilirsiniz.

Kayıt Sırasında Pixel 3 Ses Sorunlarını Giderme

Lansman sırasında Pixel 2, bir kayıt sırasında ses kalitesiyle ilgili birçok sorun yaşadı. Ne yazık ki, yeni Pixel 3 ve 3 XL hakkında benzer şikayetler görüyoruz. Google dersini öğrenmemiş gibi. Telefon iki farklı sabitleme türüyle inanılmaz videolar kaydediyor, ancak ses video kalitesi ile aynı değil. Ses dosyasındaki yapaylıklardan genel olarak zayıf sese kadar. Bazı kullanıcılar, aynı kayıt sırasında sesin büyükten fakire gideceğini iddia ediyor. Kulağa iyi geldiği yerde, daha sonra bir teneke kutu gibi geliyor.

Yine de iyi haberlerimiz var. 7 Ocak 2019 Piksel 3 ve Piksel 3 XL güncelleme düzelttim. Her ay sahipleri, en son güvenlik ve yamaları olan yeni yazılımlar bekleyebilir ve bu aylık yamalar, kullanıcıların raporladığı her ay hataları düzeltmek için iyi bir iş çıkardı. Bu yüzden Google’a geri bildirimde bulunmaya devam edin, onlar her şeyi daha iyi hale getirmeye devam edecek.

Pixel 3 Kamera Sorunları Nasıl Onarılır?

Beklendiği gibi, Pixel 3 piyasadaki en iyi kameralardan birine sahip. Fotoğraf çekerken gerçekten şaşırtıcı şeyler yapar. Bununla birlikte, fotoğrafınızı kaydetmezse harika bir kameranın anlamı nedir? Evet, birçok kişi fotoğraf çekildikten sonra kaydetmediğini bildiriyor .

Pixel 3 veya Pixel 3 XL’niz fotoğrafları kaydetmiyorsa, potansiyel bir düzeltmemiz var. Ayarlar> Doze Ara> seçeneğine gidin ve kamera uygulamasındaki pil optimizasyonlarını veya Doze kontrollerini kapatın . Gerçek kamera uygulamasıyla karışan her şeyi devre dışı bırakın. Görünüşe göre, Google’ın agresif pil tasarrufu özelliklerinden bazıları kamerayla iyi çalışmıyor. Bu geçici bir düzeltme.

22-23 Ekim’deki bir güncelleme , fotoğrafların sorundan tasarruf edilmesini düzeltti gibi görünüyor . Sadece Pixel 3 için değil, Pixel 1 ve 2 için de.

Bununla birlikte, fotoğraf makinesi çöktüğü, portre fotoğrafları çekmek için mücadele eden veya insanlar selfie kamerasına geçtiğinde kapanmaya zorlanan şikayetleri duymaya devam ettik. Her yerde insanların kamera yavaş, laggy olduğunu ve bazen açılması 4-5 saniye sürebileceğini bildirmekten bahsetmiyorum ve fotoğrafları tamamen özlüyorlar. Mart Piksel 3 Android Pie güncelleme kamera odaklı değişikliklerin bir ton vardı ve biz daha Mayıs sürümden gördü. Ayrıca Google, Android 10’daki kamera yazılımı ile bazı büyük adımlar attı.

Pixel 3 Pil Ömrü Sorunları Nasıl Onarılır?

Sürpriz, sürpriz, piyasadaki diğer tüm telefonlar gibi pil ömrü ile ilgili şikayetler görüyoruz. Bu birçok şeyden kaynaklanıyor olabilir, ancak muhtemelen en son Android 10 sürümüyle doğru çalışmayan bir uygulamadır. Konum ayarlarını özelleştirmenizi, ekran parlaklığını yaklaşık% 40’a veya otomatik olarak düşürmenizi ve artık ihtiyacınız olmayan büyük uygulamaları kapatmanızı öneririz. Daha iyi Pixel 3 pil ömrü elde etmek için bir rehber hazırladık , oradan başlayın.

Bununla birlikte, en iyi yol ayarlara yönelmek ve bir şeyin yanlış olmadığından ve bir uygulamanın olması gerekenden daha fazla pil tüketmediğinden emin olmaktır . Baş Ayarlar> Pil ve listenin en üstünde ne olduğunu görmek. Genellikle Android sistemi, Android OS, Pixel Launcher veya Ekran en üsttedir. Çok fazla kullanan bir uygulama varsa, bir şey doğru değildir. Pili kaldırın, uygulamayı devre dışı bırakın veya üzerine dokunun ve pili tüketen bir uygulamayı öldürmek için “Kapatmaya Zorla” ya basın.

Google artık Android 10 geliştiricilerini yayınlamaya başladı. Güncellemeler için uygulama mağazasını kontrol edin ve ardından telefonunuzu yeniden başlatın. Ardından, bir çimdikteyken ve ekstra meyve suyuna ihtiyaç duyduğunuzda Pil Tasarrufu modlarını ayarlamanızı öneririz.

Pixel 3 Şarj Sorunları Nasıl Giderilir (Aşırı Isınma, vb.)

Her akıllı telefon şarj olurken, özellikle USB C Tipi hızlı hızlı şarj teknolojisini kullanarak ısınır. Pixel 3 cihazınız şarj olurken ısınıyorsa endişelenmeyin. Aslında şarj sorunları yaşıyorsanız, bu tamamen başka bir şeydir.

Hızlı şarj, Pixel’inizin yaklaşık 20 dakikada% 0-50 oranında şarj olmasını sağlar ve Pixel 3’e gecenin geri kalanında veya yoğun bir iş günü için yeterli meyve suyu verir. Şarj işlemi sırasında ısınmasını sağlayan da budur. Bu endişelenecek bir şey değil.

Pixel 3 Eksik Metin Mesajları Sorunu

Bu sorun ve beklentileriniz hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın . Temel olarak, bu, Google’ın son güncellemelerle ezdiği bir küçük hata. En son ürün yazılımında değilseniz, kısa mesajlarınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Başka bir seçenek, farklı bir kısa mesaj uygulaması indirmektir veya WiFi aramasını kapatmayı denemektir. Bazılarının sorunu çözdüğünü duyduk.

Pixel 3 Donma veya Komik Hareket Etme (Dondurulmuş Bir Telefon Nasıl Yeniden Başlatılır)
Telefonların donması, yeniden başlatılması veya komik davranması hakkında her zaman şikayet duyarız. Ve şimdi, Pixel 3 ile birlikte Pixel 3a için de aynı sorun ortaya çıktı. İnsanlar akıllı telefonların bilgisayar olduğunu ve 6 ay içinde telefonunuzu yeniden başlatmadıysanız muhtemelen laggy olacaktır. Sert çökmeler ve yeniden başlatmalar da işleri belleğe kaydetmeye çalışır, bu yüzden genellikle aynı laggy duruma yeniden başlar.

Temel olarak, kararlılığı, performansı, çökmeleri ve donmayı artırmak için telefonunuzu yeniden başlatmayı deneyin. Haftada bir kez benimkini yeniden başlatıyorum. Ayrıca, Google Chrome’a ​​gidin ve sağ üst köşeye yakın bir kutuda bir numara arayın. İşte kaç Google Chrome web tarayıcı sekmesi açtınız. 30’unuz varsa, hepsini kapatmalı ve telefonunuzu yeniden başlatmalısınız. Bunu her gün görüyoruz.

Güç düğmesini basılı tutun ve yeniden başlatmayı seçin.

Pixel 3 Islak Hoparlör Sorunları Nasıl Onarılır?

Google’ın Pixel 3 ve 3 XL’leri IP68 toz ve suya dayanıklılık derecesine sahiptir. 5+ feet su altında yaklaşık 30 dakika için iyi. Bununla birlikte, hoparlör ızgaraları hala ıslanır ve kuruyana kadar birkaç dakika komik gelebilir. Bu kalıcı bir hasara neden olmamalıdır, bu yüzden endişelenmeyin.

Hoparlör bölmesinin arkasında küçük bir ızgara vardır ve yüzey gerilimi suyu cihazdan uzak tutar. Artık suyu almak için avucunuza hafifçe vurun, kurumasını bekleyin ve iyi olacaksınız.

Ancak, telefon su altında çok uzunsa veya çok derine inerse, bu su sorunlara neden olabilir. Eğer öyleyse, eski pirinç torbasını deneyin ve konuşmacı yarın iyi çalışmalıdır.

Pixel 3a ve Pixel 3a XL Sorunları

Teknik olarak tamamen farklı cihazlar olsa da, Pixel 3a ve 3a XL orijinal modellere çok benziyor. Aynı yazılıma, aynı kameraya ve benzer dahili cihazlara sahipler. Temel olarak, bu düzeltmelerin çoğu Pixel 3a sorunlarını çözmenize yardımcı olabilir .

Şimdilik gördüğümüz en büyük sorun, Pixel 3a’nın sahiplerini kapatmaya veya yeniden başlatmaya devam etmesi, bazen günde üç defaya kadar . Az söylemek sinir bozucu. Google’ın nihayet Temmuz güvenlik sürümüyle çözdüğünü duymamıza rağmen, şu ana kadar bu soruna cevap vermiyoruz. Ayrıca, son birkaç aydaki her aylık güncellemede Pixel 3a’ya odaklanan iyileştirmeler gördük.

Pixel 3 Yeniden Başlatma ve Fabrika Verilerine Sıfırlama

Son olarak, karşılaştığınız herhangi bir sorun için iki potansiyel düzeltmemiz daha var. Birincisi, tamamen donmuşsa telefonunuzu yeniden başlatmanızdır. Cihaz sadece mücadele etmekle kalmayıp tamamen yanıt vermiyorsa, bunu deneyin. Güç düğmesini 8 saniye basılı tutun . Bu zor bir yeniden başlatma yapar ve telefon tamamen donmuş veya ekran kapalı olsa bile çalışır. Bu hiçbir şeyi silmez.

Sabit yeniden başlatma, temel olarak telefonu yeniden açılmaya zorlayan hızlı ve kolay bir düzeltmedir. Ardından, fabrika verilerine sıfırlama yapmak aslında son çarenizdir ve son çareniz olmalıdır. Bu işlem tüm kullanıcı verilerini , uygulamaları, mesajları ve içeriği telefondan siler . Fabrika ayarlarına sıfırlama genellikle önemli sorunları, yazılım sorunlarını ve daha fazlasını düzeltir. Pixel 3’ü satın aldığınız günkü haline geri döndürecektir.

Bu, büyük problemler için en iyi yoldur ve aslında büyük platform yazılımı güncellemelerinden sonra yılda bir kez yaptığım bir şeydir. Şimdi Android 10 geldiğine göre kişisel cihazımda muhtemelen fabrika ayarlarına sıfırlayacağım. Yine, bu telefondaki her şeyi siler, bu yüzden dikkatli olun. Kullanılabilir araçların çoğunu kullanarak tüm verileri yedekleyin , ardından telefonunuzu silmek için aşağıdaki adımları izleyin.

Baş Ayarlar bildirim çubuğunu aşağı çekerek ve üstüne yakın dişli şeklindeki simgeyi vurarak. Ayarlarda Sistem’i aşağı kaydırın , ardından Fabrika Ayarlarına Sıfırla’ya dokunun . Telefon birkaç kez yeniden başlatılacak, her şeyi silecek ve yeni ve başlatılmaya hazır olacak.

Sırada ne var?

Bu düzeltmelerden bazılarını denedikten sonra hala sorun mu yaşıyorsunuz? Öyleyse, Google’dan en son aylık güncellemeyi aldığınızdan emin olun. Baş Ayarlar> sistemin> sistem güncellemeleri> ve güncellemeler için musluk çek . Her ayın ilk Pazartesi günü Pixel 3’ü aldığınız günde bir veya iki güncelleme alırsınız. Bunlar aylık güvenlik düzeltme ekleri ve hata düzeltme güncelleştirmeleridir. Bunları kabul edip yüklemek isteyeceksiniz. İlk Ocak 2020 güncellemesi ikinci Pazartesi gününe kadar gelmeyebilir, unutmayın.

Sırada ne var? Android 10’un resmi ve neredeyse tüm Pixel cihazlarda olduğu için, bir sonraki mantıklı adım genel deneyimi iyileştirmektir. 6 aylık uzun bir beta programından sonra bile, şimdi milyonlarca kişi Android 10 çalıştırıyor. Google, düzeltmeleri gereken yeni sorunlar, hatalar veya küçük sorunlar bulacak. Bundan sonra, Mart ayında ilk Android 11 veya Android R beta sürümümüzü alacak, ardından birkaç beta ve Ağustos 2020’de küresel bir sürüm izleyeceğiz.

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz