Google Pixel 3 sızıntıları sürüyor

 
Çıkış tarihleri yaklaşan Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL artık birbirleriyle rekabet ediyorlar. 3 XL , birkaç hafta önce sızıntılarıyla büyük bir liderliğe sahipti,şuan serinin küçük kardeşi yavaş yavaş tempoyu yükseltmeye başladı.Belki de hala yakalama şansı var.

 

 

Bugün Pixel 3 ile ilgili pazarlama materyallerinin bir parçası çıktı. Bu paragrafın üstündeki ve altındaki görüntülerin çeşitliliğinin yanı sıra, telefonun en önemli özelliklerinden bazılarını nasıl kullanacağımız konusunda sızan bir video ürün hakkında bilgi veriyor.

 

 

Video, üçüncü nesil modellere önceden yüklenmiş olarak gelmesi gereken bir Pixel Tips uygulamasından çekiliyor gibi görünüyor. Pixel 3 ve Pixel 3 XL‘nin Ayarlar menüsünde bir kategori olarak göreceksiniz.

 

 

Android Pie güncellemesiyle önceki serilerin üzerinde olacağı ve yenilenen kamerasıyla kullanıcıları heyecanlandıran bir telefon.

Diğer” sekmesi daha fazla mod ve ayar bulundururken, modları değiştirmek için sağa veya sola kaydırın. Bu işlem için hızlıca kaydırma hareketi, çoğu üreticinin kamera uygulamalarında giderek daha fazla temel hale gelmekte ve Google bu özelliğe biraz geç kaldı gibi.

Pixel 3 ve Pixel 3 XL, 9 Ekim’de New York, Londra ve Paris‘te eş zamanlı etkinliklerde resmi tanıtım yapılacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz