Eşi görülmemiş bir adımda, Google geçen ay sızıntıların sınırında kalmak istedi ve bize yaklaşan Pixel 4‘ün arka kısmının kaba tasarımını göstermeye karar verdi , böylece çift arka kameraların varlığını doğruladı.

Bu süre zarfında, içindeki ikincil ünitenin telefoto mu yoksa ultra geniş mi olacağını merak ediyor olabilirsiniz, çünkü bir nedenden dolayı Google üçlü bir düzenlemede normal bir geniş lensin yanında bu seçeneklerin her ikisine de sahip olabilir. .

Cevap, ultra geniş çekim hayranları için harika bir haber olmayacak telefoto gibi görünüyor. 16 MP telefoto lensin varlığı, Google Kamera uygulamasında, tabii ki bir Pikselin üzerine resim çekmek için kullandığınız kod aracılığıyla ortaya çıkarıldı.

Google Kamera uygulamasının geliştiricileri, kod boyunca bulunan birden fazla referansla birlikte Pixel 4’ü desteklemek için çoktan çalışmaya başladılar. En yeni Android Q Beta sürümünde yeni ortaya çıkan yeni yüz doğrulama özelliğine yardımcı olacak yeni nesil Pixel’de ön IR sensörü de yeni olacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz