Google, son zamanlarda, Pixel 4’ün arka tasarımını kendi kendine sızdırarak , ahize hakkında bir kaç başka sızıntıyı izleyerek oldukça benzeri görülmemiş bir şey yaptı . Google’ın sözleşmesinden beri, sızıntılar yavaşlamamış; aksine, yoğunlaşmış görünüyorlar.

Pixel 4’ü geleceği iddia edilen üç renkte gördük , boyutlarını duyduk ve vahşi bir yerde prototip birimi tutan birinin canlı bir fotoğrafı bile vardı . Bugün, Pixel 4’ü şeffaf bir kasanın içinde gösteriyor gibi görünen aşağıdaki görüntüden bahsetmiştik.

Burada gerçekten yeni bir şey yok, belki de şimdi görselleştirebileceğiniz oldukça büyük kamera kamburluğu hariç. Birkaç gün öncesinden itibaren sızan boyutlar bize cihaz kalınlığının 8,2 mm olmasını beklerken, kamera çarpma kalınlığı 9,3 mm olacaktı. O zaman 1.1mm’lik bir kambur, beyaz ve siyah Piksel 4s’ye sahip olan bu resimde özenle resmedilmiş ancak bir nedenden dolayı ‘nane’ renkli modelini dışlar. Ve ayrıca renkli güç düğmelerinden de yoksun.

Aksi taktirde tasarım Google’ın zaten sızdırmış olduğu şeydir, bu nedenle bu, bu renderler için bir temel olarak kullanmaya karar veren girişimci bir dava yapımcısından kaynaklanmış olabilir.

Kaynak

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz