Google Pixel tarafından gelecek olan 5 XL cihazın tasarımı ortaya çıktı. Google Pixel serisi cihazların kamera konusunda olan başarısı kullanıcıları fazlasıyla etkiliyor. Fakat piyasaya sürülme konusunda olan sorunlar kullanıcıları geri çekiyor. Gündemde uzun süre yerini alan Google Pixel 4a modeli hala tanıtılmadı. Google Pixel 5 ve Google Pixel 5 XL modelleri hakkında detaylar ise kendini belli ediyor.

Pixel 5 ve Pixel 5 XL’ın ne zaman tanıtılacağı konusunda bilgi yer almasa da, özellikleri sızdırılmaya devam ediyor. Google Pixel 5 XL modelini adından da anlayacağınız gibi Google Pixel 5’e göre daha büyük. iPhone 11 Pro Max ile kıyaslandığı zaman daha kısa ve kalın olan modelin, arka kapağında plastik malzeme kullanıldığı söyleniliyor. Arka kapağın plastik olması hayal kırıklığına uğratıyor çünkü son birkaç yıldır piyasaya sürülen cihazların arka kısmı cam kapak ve cam arka kapak genel olarak cihazlarda standart duruma geldi.


Günümüzde kullandığımız cihazlarda parmak izi teknolojisi ya da yüz okuma teknolojisi bulunuyor. Fakat Google’ın yeni cihazlarında parmak izi okuyucusu yer almayacak gibi görünüyor. Edinilen bilgilere göre Google Pixel 5 XL modeli Snapdragon 865, Pixel 5 modeli ise Snapdragon 765’den güç alacak. Gelecek olan Google Pixel 5 ve Google Pixel 5 XL modeli hakkında olan bilgiler bunlardan ibaret. Modellerin ne zaman geleceği konusunda bilgi yer almıyor fakat bu konu hakkında gelen detayları ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz