Google Play web arayüzü yenilendi ve Android uygulamasındaki benzer bir tasarıma kavuştu. Türkiye’deki kullanıcılar için de yenilenen Android oyun ve uygulama mağazasında daha yumuşak bir tasarıma yer verildiği görülüyor.

Google+ hesabı üzerinden de kullanıcılara haber verilen gelişme sonucunda değişen Google Play arayüzünde yeni oyun ve uygulama keşfetmek öncekine göre oldukça zor. Zira ana sayfada ve önerilenler bölümünde sınırlı sayıda ürünlere yer veriliyor. Devamını görmek istediğinizde de oldukça karışık ve insanı boğarcasına bir görüntü ortaya çıkıyor.

google play yeni tasarim mobil13

Türkiye’de henüz e-kitap, film ve müzik gibi diğer ürünlere ulaşılamıyor. Dolayısıyla bu alanlardaki tasarım detaylarına dair henüz bir fikir sahibi değiliz.

google play android market tasarim

Birkaç ay önce Android akıllı telefon ve tablet bilgisayardaki Google Play uygulamasında yer verilmeye başlanan yeni tasarım beklenildiği gibi web arayüzüne de yansıdı. Ancak kullanıcıların bu yeni tasarımı ne kadar beğenecekleri merak konusu.

Android Market olarak da bilinen Google Play’in yeni tasarımla ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünde belirtirseniz memnun olurum. Sayfaların yüklenmesi sırasında bekleme sorunu olduğunu şimdiden söylemek mümkün.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz