Google Play Oyunlar Karanlık Tema

Öncesinde Google Discover ve Pixel Launcher’ın özet akışına karanlık bir tema çıkmaya başladı. Google Play Oyunlar artık Google Material Theme’in keskin beyaz görünümüne alternatif olan en yeni uygulama. Sürüm 5.14 ayrıca uygulama kısayolları ve diğer görsel tweaks ekler.

Google Play Oyunlar 5.14 için değişiklik Android uygulamasının yeni karanlık temasını belirleyerek başlıyor. Sağ üst köşedeki taşma menüsünden Ayarlar’a girerek erişilebilen “Karanlık(Koyu) tema”, geçişler listesindeki son öge olarak görünür. Güncellemeden sonra görünmezse, Son Kullanılanlar menüsünden Play Oyunlar’ı kapatmayı ve yeniden açmayı deneyin.

Diğer uygulamalarda olduğu gibi, parlak arka plan koyu griye geçer. Play Oyunları ile ilişkili yeşil aksan, karanlık modda ve normal görünümle karşılaştırıldığında hafifçe daha parlaktır. Bu özel tema, günün saatine bağlı olarak otomatik geçişi desteklemez.

 

Bu güncelleme ayrıca, kullanıcıların oyunlar için ana ekran simgeleri, ideal olarak yerleşik olanlar oluşturmasına olanak veren uygulama kısayollarını da sunar. Ayrıca, uygulamayı açmadan en son dört oyunun bir listesini almak için Play Oyunlar simgesini basılı tuttuğunuzda da kullanışlıdır. Ancak, diğer yüklü oyunlar için, gerçek uygulama simgesini kullanabildiğiniz için bu biraz garip.

Son tweaks, yerleşik oyunlar için animasyonlu uygulama simgeleri ekler ve nadirlikle başarı sınıflandırmasına izin verir. Google Play Oyunlar 5.14, aşağıdaki eksiksiz değişim ile birlikte Play Store’da yaygın bir şekilde kullanıma sunulmuştur :

* Karanlık tarafa gel. Ayarlar’a gidin ve yeni karanlık temadaki anahtarı çevirin.
* Başarılarınızı nadir olarak sıralayın (palavra hakları otomatik olarak dahil edilir).
* Play Oyunlar simgesine dokunup basılı tutun ve son oyunlarınıza hızlı bir şekilde yaklaşın(Burada zamanın kısa hızlı bir şekilde işlemi yap).

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz