Google, Android için uygulama mağazasını güncelledi. Google Play Store 5.0 sürümüne güncellendi. Bu sürüm 5.0.31 numaralı olarak görünmekte. Materyal tasarımın hâkim olduğu bu yeni güncellemede esas farklılığın görünüm olduğunu belirtelim.

Peki, Google Play Store 5.0 sürümünü önceki sürümlerden ayıran özellikler neler? Öncelikle yukarıda yer alan çubukta bir tasarım farklılığı olduğu göze çarpıyor. Soldan sağa kaydırma yaparak gelen yan menüde yine farklılık söz konusu. Bununla birlikte fontun küçüldüğü göze çarpmakta.

Çubuğun rengi artık kategoriye göre değişmekte. Ayrıca hatırlayacağınız gibi bir uygulamanın sayfasında yenilikler bölümüne tıkladığınızda daha fazla oku bölümünden aşağı inmeniz ve yeniliklere ulaşmanız gerekiyordu. Bu sürümde yenilikler kısmı üste alınmış ve okumak istediğinizde kolayca ulaşabiliyorsunuz.

google play 5.0

Google Play Store 5.0 Sürümünü Nasıl İndireceksiniz?

Google Play Store 5.0 sürümü aslında önceki sürümünden çok büyük farklılıklar içermiyor. Yani yine de farklılığın sadece tasarımda olduğunu görüyoruz. Güncellemenin cihazınıza gelmesi biraz zaman alabilir. Yeni sürümle şimdi tanışmak istiyorsanız aşağıdaki bağantıyı kullanarak Google Play Store 5.0 sürümünü indirin. Bununla birlikte bu bağlantının üçüncü parti kaynak olduğunu ve sorumluluğun size ait olduğunu da belirtelim. Cihazınızın Ayarlar > Güvenlik kısmından “Bilinmeyen Kaynaklar (Google Play Store dışındaki kaynaklardan uygulama kurulmasına izin ver)” seçeneğini işaretlemeyi unutmayın.

Google Play Store 5.0 indir:

[highlight]http://goo.gl/SytdHo[/highlight]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz