Google Play Store (eski Android Market) Android işletim sistemi, yanı sıra online mağaza Google tarafından geliştirilen ve işletilen olan cihazlar için dijital dağıtım platformu mobil uygulamalar olduğunu. Bu platform kullanıcıların göz atmak ve indirmek uygulamaları (Android SDK tarafından geliştirilen), oyunlar, müzik, kitap, dergi ve film için izin verir. Ayrıca, bilgisayarlar, akıllı telefonlar Nexus, others.1 arasında Google Chromecast olarak Chromebook’unuzun mobil cihazlar satın alabilirsiniz

Uygulamaları ücretsiz olarak kullanılabilir, hem de maliyet vardır. Onlar mobil uygulama Google Play Store’da üzerinden bir Android cihazdan doğrudan indirebilirsiniz. Ayrıca BlackBerry OS 10.2 cihazlarda, bilgisayar olmadan bu başvuruları doğrudan kurabilir

2012 yılı Mart ayında, Google Music ile Android Market birleşmesi ile hizmet Google’ın yeni dijital dağıtım stratejisinin bir sonucu olarak, Google Play olarak değiştirildi. Temmuz 2013 yılında, o Google Play 1 milyon aştı vardı daha 50 milyar indirme uygulamaları yayınlandı ve tescil edildiğini açıkladı.

Hem ücretsiz ve ücretli uygulamalar mevcuttur ve cihazdan veya Google Google Play web sayfasından yüklenebilir. Kullanıcılar ayrıca geliştirici web sitesi üzerinden veya dijital dağıtım alternatifleri mağazaları tarafından uygulamaları yükleyebilirsiniz. Uygulamalar kullanıcı bunu gerektiriyorsa otomatik olarak güncellenir olabilir, ya da manuel olarak tek tek yapabilirsiniz.

Son yıllarda beklenmedik piyasa gelişmeleri, özel piyasada farklı işletim sistemlerinde mobil uygulamalarda kullanılması meydana ihtiyaçlarını hareketlendi.b karşılamak için. Uygulama mağazaları Android işletim sistemi cihazları Google Play Store’da ne olacak? Google Play Store Android cihazlar ile birlikte geliyor ve hiç kaldırılmaz. Android işletim sistemi ve uygulamalar için geliştirilmiş tüm uygulama olan BIR sunucu sınıflandırılabilir. Peki Google Play Store mu? Bu çok basit bir mantıktır. Geliştiriciler bir sertifika ile uygulamaları Google pazar geliştirmiştir dan aldığınız davet ve indir açmak yapabilirsiniz. Google, bu işlemi yapmak için Ücretler her yıl ödemek zorundadır. Uygulama geliştiricisi tarafından yüklenen mülkiyet üretilen tüm gelirler. Google Play Store uygulamasının kullanıcıları çoğu mobil pazarlar olmasına rağmen. Google Play’den iTunes ve Windows Phone pazarında pek uygulamaları. Uygulamalar pozitif bir değer olması daha muhtemeldir görünebilir, ama öyle değil. Enfekte olanların çoğu, Google Play ve yüklü uygulamalar işlevsiz uygulamalardır. Hiçbir isteği denetlenmiş olmamıştır. Bu nedenle, kalite açısından iTunes kalmaktadır. Virüsler ve dış faktörlerin Android cihazlar uygulamasında hassas olduğu için, cihazlar kısa bir sürede kullanılabilir. Google yetkili makamların etkili gelişme kaydetmiştir, oynayın.

Google Play Store indir

Google cihazına, bu yüzden endişelenmenize gerek yok birlikte gelen Android için Oyun Deposu nasıl. Bu cihazda entegre edilmiştir ve root uygulama ile silinemez. Izin düzeyi Android cihazı bir tür kök kök Get kontrol cihazıdır. Google oyun Play Store, 3 ana kategoride başvuru formu ve kitap vardır. Bu kategoriler sizinkinden daha vardır. Google Play ile ücretsiz veya ücretli uygulamalar indirmek. Mevcut ve benimsenen fonksiyon kategorilerinde ve düzenleme fonksiyonlarının uygulama değerlendirilmektedir. Bir iş uygulaması ve iki kategoride iletişim kurabilir. Oyunlar ve kitaplar aynı şekilde uygulanır. Google indirmek için Google indir oyunları kitap okumak için başvuru kitaplığı oynayın. Tabletler için özel optimize edilmiş ve verimli bir okuma deneyimi sunuyor. Bazı kullanıcılar, Google Store APK şaşkınlık güncellendi dedi oynayın. Google Play Store uygulama hiçbir ek yazılım. Yani Google Play Store nasıl yapabiliriz, benim mantıklı güncelleme nasıl bir soru sordu olacaktır. Ana uygulamalar ve Android işletim sistemi köküdür. Izin almak gerek kalmadan otomatik olarak güncellenir. APK indir başvuruları güncellenmiş olabilir, ancak açmak için her cihazda aynı güncelleme için bir sorun haline gelebilir. Ne Google Play Store’da geçerli sürümü yükseltmeden sonra açıklanmıştır. Normalde tema tasarımları, düşürücü sunucu portu ve uygulama kategorileri güncellenmektedir.

Google Play

Google Play Store uygulama bir marketten, mobil pazarda arasında kalabalık olduğunu. Birçok uygulama gereksiz ve zararlı yüklendi. Uzun süre önce, bu, zararlı uygulama temizlenmelidir. Birçok uygulama açık kaynak olarak aynı amaca hizmet etmek için tasarlanmıştır bulundu Google Play,. Uygulama geliştiriciler arasında muazzam bir rekabet var. Çok yüksek olduğu kâr tutarı mobil cihazlarda Android gibi çoğu uygulama pazarı kazandı. Birçok iOS cihazlar için geliştiriciler daha etkilidir vardır; Bu Android için uygulamalar geliştirmek için tercih ediyor. Bu olağanüstü nedeni, IOS mağaza sağlamak. Uygulamalar sistemi kurmak için güvenlik çeşitli düzeylerde geçmesi gerekir. Google Store hizmetine aynı güvenlik seçeneği ile geliyor oynayın. Ama yine de, en iyi App Store Google Play Store.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz