İnternet ağıyla beraber yeni bir devrime imza atılan oyunlar, akıllı telefonlar sayesinde kullanıcıları daha fazla memnun ediyor. Geçmişe doğru baktığımızda teknolojinin eğlence sektörüne ve özellikle oyun severlerine katkısı konsollarla başlamıştı. Bilgisayarın icadı ve ardından işletim sisteminin entegrasyonu sağlanınca üçüncü parti programların kullanımı da gerçekleşti. Böylece dahili hafızada barındırılan ufak, basit, küçük oyunların yanında geniş kapasite isteyen, yüksek grafik seçenekleri, uzun senaryoları bulunan ürünler oynanmaya başladı. İki binlerin başından bu yana telefonlarda da güzel vakit geçirecek türde oyun ve benzeri uygulamalar yer alsa da masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar ciddi şekilde kullanım oranlarına ulaşmıştı. Geliştiriciler de elbette en çok verimi alabilecekleri platformlar özelinde çalışıp, yenilikler getiriyorlardı. Şimdilerde ise mobil cihaz seçimleri artınca ve akıllı telefonlar nerdeyse otorite olmaya başlayınca mobil uygulamalar, oyunlar fazlaca üretiliyor. Araba yarışlarından, futbola, kızların sevebileceği yazılımlardan zombi oyunları gibi muhtelif zevklere dek geniş yelpazeden bahsetmek mümkün.

Google Play Store’a giriş yaparak indirebileceğiniz uygulamaların büyük bölümü de ücretsiz. Bu şekilde milyonlarca insan sevdikleri türde yazılımları ücret ödemedikleri versiyonlarında cihazlarına yükleme şansı buluyor. Oyun konusunda bağımlılık seviyesine gelmiş kişiler de zaman bulduklarında oynayabilecekleri farklı türlerde seçenekler arayınca pek tabii ki Play Store dünyasına uğruyorlar. Android mobil işletim sisteminin online marketi sadece eğlence arayışındakilere değil her türlü akıllı cihazlar kullanıcılarının hizmetinde. Elbette bildiğiniz gibi Android sistemi entegre edilmişse. Zira iOS gibi platformların kendilerine özel yazılım alanları mevcut. Android’i seçenlerin büyük çoğunluğu da aslında söyleye söyleye bitiremediğimiz ürün, çözüm, seçenek opsiyonuyla cezbediliyor. Keza birçok telefon imalatçısının cihazlarına koyabilmesi sayesinde farklı segmentlerde her bütçeye uygun Android’li akıllı telefon satın alınabiliyor. Hal böyle olunca elbette yüksek kullanıcı sayısı ortaya çıkıyor. Yazılım geliştiricileri de kişilerin tercihinin akabinde bu yönde çalışmalar yapıyor. Örneğin son dönemlerde sevilerek oynanan zombi oyunları konusunda pek çok alternatifle karşılaşabiliyoruz.

Android Telefonlarda Oynanabilecek Google Play Store’daki En İyi Zombi Oyunları

Yazılarımızı genellikle çoğunluğu ilgilendirecek konularda hazırlarken zombi oyunu indirmek isteyenlerin de artık belli bir sayıya ulaştığını düşünüyoruz. İnternetteki sayfalarda, forumlarda gözlediğimiz kadarıyla insanlar alışılagelmiş sıradan oyunlardan sıkılıp marjinallikleriyle ön plana çıkanlara ilgi gösteriyor. Biz de Android telefonlara yüklenebilecek Google Play Store bünyesinde yer verilmiş zombi oyunları için bir liste hazırladık.

into-the-dead

Into the Dead

Zombilerin yaratacağı aksiyonun üstesinden gelmeniz gerekiyor. Editörün seçimi, en iyi geliştirici ödüllerini alan oyun sizi uzun süre meşgul edecek.

[appbox googleplay com.sidheinteractive.sif.DR]

last-day-on-earth-survival

Last Day on Earth: Survival

Çevrim içi şekilde oynayarak sizin gibi oyuncularla arkadaş olarak sıfırdan medeniyet yaratacaksınız.

[appbox googleplay zombie.survival.craft.z]

the-walking-dead-season-one

The Walking Dead: Season One

The Wallking Dead oyun versiyonunu biz tahmin ediyoruz ki çok seveceksiniz. Ancak hayatta kalmak sizin tahmin ettiğiniz kadar kolay olmadığını da söyleyelim.

[appbox googleplay com.telltalegames.walkingdead100]

dead-trigger-2

Dead Trigger 2

Gerçek bir zombi istilasındaymışcasına efekt veren grafiklerle oyun keyfini daha çok hissedeceksiniz.

[appbox googleplay com.madfingergames.deadtrigger2]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz