Multiplayer yani sisteme karşı değil sizin gibi bilgisayarın ya da konsolun başındaki bir isme karşı efor sarf ettiğiniz oyunları eğlence sektöründe uzun yıllardan beri biliyoruz. İlk etaplarda kablolu bağlantıları kurarak arkadaşlarımız ile eğleniyor, zaman geçiriyorduk. Teknolojinin vardığı nokta, gelişen performans değerleri ve internet ağının günümüzde yaygınlaşması bizleri dünyanın bir ucundaki insanla bile iletişim kurmamızı sağladı. Hal böyle olunca kişiler de bu hizmetten faydalanarak sevdiği oyun türlerini cihazlarına kurup sadece yakın çevresinden değil pek çok farklı ülkedeki insanı yenmeye çalışıyor. Online ya da çevrimiçi şeklinde niteleyeceğimiz türlerde de çeşitli seviyeler, aşamalar bulunuyor. Burada karakterler geliştirilerek sistemdeki düşmanlar ve diğer çevrimiçi oyunculara karşı ter dökülüyor. Çevrimdışı oyunlar nihayetinde bir yerde bittiği ve zamanla sıktığı için çok oyunculu olanlar daha fazla tercih ediliyor. Futbol, araba yarışı alanındaki ürünler kadar yine dövüş oyunları da sevilenler arasında. Dövüş sporlarına gönül verenler başta, herkes sanal dünyadaki rakibini yere sermek için uğraşıyor. Geliştiriciler geniş hareket kabiliyeti sundukları karakterlerin yönetimini kullanıcıların cihazlarını göz önünde tutarak optimze ediyor. Elbette piyasanın önde gelen geliştiricileri uygulamalarını rahatlıkla pazarlarken ve yüksek kullanım oranlarına ulaşırken arkadan gelen yeni ürünler de kemik kitlelerini yakalayabiliyor.

Dövüş türündeki uygulamaları indirerek eğlenceli vakit geçirmek, sadece sistemde yaratılmış karakterlere değil kendileri gibi oyuncuları yenmek istenyenlere sunacağımız ürünler mevcut. Oyun dünyasında en iyi şeklinde nitelenen ve dövüşlü oyunları severek oynayanların tam not verdiklerini liste halinde hazırladık. Android platformunu tercih eden cihazlara, telefonlara özel olduklarını da belirtmek lazım. Bazı geliştiriciler iOS, Windows Phone sistemlerine yüklenebilecek versiyonlarını hazırlayıp yayımlamış olsalar da sıralamamızın Android özelinde gerçekleştiğinibelirtelim.

Android’deki En İyi Dövüş Oyunları

Google Play Store bünyesinde her türlü ilgi alanına göre binlerce, onbinlerce uygulama barındırıyor. En çok getiriyi sağlayan ürünlerin arasında da oyunlar geliyor. Bahsettiğimiz üzere eğlenceli vakit geçirmek isteyen oyun tutkunları yoğun sirkülasyona neden olarak piyasaya canlı tutuyor. Bizler de bu yazımıza sizlere severek oynayacağınız dövüşü merkez alan oyunları tanıtacağız. Popülarite ve kalite parametlerine bakarak dizdiğimiz sıralamada açıklamaları okuyup isteklerinize cevap veren uygulamaları yükleyebilirsiniz.

real-steel-world-robot-boxing

Real Steel World Robot Boxing

PvP mücadelelerine hazır olun. Robot kapışmaları bu sefer boks arenasında gerçekleşecek. Yerel ağınız ve bluetooth ağından çevrenizdeki arkadaşlarınızla bağlantı kurup eğlenceli zamanlar yaşayabilirsiniz.

[appbox googleplay com.jumpgames.rswrb]

real-boxing-2-rocky

Real Boxing 2 ROCKY

Efsane Rocky serisinin oyuna döükdüğü Real Boxing 2’de dövüş deneyimini sonuna kadar yaşayacaksınız. Çeşitli efsanelerden oluşturulan uygulama içerisinde rakibi al aşağı etmeniz tahmin ettiğiniz kadar kolay değil.

[appbox googleplay com.vividgames.realboxing2]

injustice-gods-among-us

Injustice: Gods Among Us

Warner Borss tarafından üretilen tüm karakterler bu oyunda birleşiyor. Sadece iyileri değil aynı zamanda kötüleri de buluşturarak dövüş meydanına topluyor. Takımınızı kurarak seçtiğiniz kahramanları geliştiremedikçe karşınıza çıkan düşmanları yok etmeniz çok zor.

[appbox googleplay com.wb.goog.injustice]

mortal-kombat-x

Mortal Kombat X

90’ların başından itibaren çıkan çeşitli versiyonları ile gönüllerde taht kuran Mortal Kombat’ın mobil uygulaması da Google Play’de yerini aldı. Bir süredir sevenlerini bekleten oyun içerisinde düşük seviyeyle liderliğini aldığınız takımı aşama atlamanız gerekiyor. Türkçe dil desteği bulunmaması dışında pek negatif yorum almadı.

[appbox googleplay com.wb.goog.mkx]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz