Google Stadia Connect sırasında fiyatlandırma, yayınlanma tarihi ve oyun kullanılabilirliği bugün açıklanacak şekilde ayarlandı

E3 2019 , önümüzdeki hafta başlayacak ve bununla birlikte bir oyun telaşı, duyurular ve yeni, gösterişli oyun fragmanlarını ortaya çıkaracak. Bu yılki işlemlerden vazgeçmek yeni bir katılımcı: Google. GDC 2019’da Google Stadia’nın ortaya çıkmasının ardından şirket, fiyatlandırma, oyun kullanılabilirliği ve tüm önemli sürüm bilgileri de dahil olmak üzere bulut tabanlı oyun hizmeti hakkında temel bilgileri ortaya çıkarmak için bugün ilerlemeye hazırlanıyor.

Google’ın oyun geleceğinin vizyonunu canlı izlemekle ilgileniyorsanız, bilmeniz gereken her şey burada.

Google Stadia Connect canlı akışı ne zaman başlıyor?

E3 2019’daki ana notların çoğu gibi, Google Stadia Connect de konferansın başlamasından önce gerçekleşecek şekilde ayarlandı – ancak E3 standartlarında bile, Google’ın Stadia Connect etkinliği erken başlıyor.

Aslında, Google’ın bulut oyununa odaklanan açılış konuşması bugün 6 Haziran 2019’da, saat 9’da / 12’de ET’de ABD’den gelenler için yapılacak. Bu, İngiltere’de ve Blighty’de gece yarısı E3 konferanslarının gerçekleştiği bir dünyada izleyenler için saat 17: 00’de, olumlu zamana kesinlikle müteşekkiriz!

Google Stadia Connect nasıl izlenir?

Bu oldukça basittir; Stadia’nın YouTube’la yakın bir bağdaştırılmasıyla, Google Stadia Connect’i Google Stadia YouTube kanalı üzerinden izleyebilmeniz şaşırtıcı değildir .

Aşağıdaki videoyu gömerek sizin için daha da kolaylaştırdık, bu nedenle bugün geri dönün, arkanıza yaslanın ve Google’ın sunduğu şeylerin tadını çıkarın.

Google Stadia Connect sırasında ne ilan edecek?

Google Stadia, GDC 2019’da yayınlandığında, Google yaklaşmakta olan bulut tabanlı oyun hizmeti hakkında çeşitli bilgiler verdi; Neredeyse internete bağlı herhangi bir cihazda mevcut olacak, yeni nesil donanıma sahip olacak ve bir Xbox One-esque kontrol cihazıyla birlikte gelecek, ancak fiyatlandırma ve piyasaya sürülme gibi temel detaylar göz ardı edildi.

Bu, bugünün Google Stadia Connect açılış konuşmasıyla değişecek. YouTube kanalı canlı yayın açıklaması, şirketin Stadia hakkında bilmemiz gereken her şey olan “fiyatlandırma, oyunlar ve lansman ayrıntıları dahil olmak üzere daha fazla Stadia haberi” göstereceğini açıklıyor.

Ayrıca, gelecekte daha fazla Stadia Connect canlı akışı bekleyin – şirket düzenli Connect akışlarının Stadia haberleri, etkinlikleri, oyunlar, özellikler ve daha fazlası hakkında bilgi sağlayacağını doğruladı. Google’ın Nintendo Direct, Inside Xbox veya PlayStation State of State sürümüne benziyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz