Korona virüsü nedeniyle evde kaldığımız bu zamanlarda karantina günlerinin vazgeçilmez oyunları arasında PUBG yerini aldı. PUBG uygulamasına gelen 7.1 güncellemesini ve güncelleme ile beraber gelen özellikleri önceki haberimizde sizlerle paylaşmıştık. Şimdi ise PUBG yeni platformuna kavuştu. Google Stadio Pro ile birleşen PUBG, birçok oyun severleri mutlu etti.

Google uzun süredir bu konuyla uğraşıyordu ve sonunda istediğini elde etti. Stadio Pro üyelerine ücretsiz olarak gelecek, Google Stadio Pro üyesi olmayanlara ise 29.99 dolar karşılığında satılacak. Google aynı zamanda ‘Cold Front’ hakkında da açıklama yaptı. Stadio Pro üyelerine ücretsiz olarak dağıtılacak olan oyun, Google Stadio Pro üyesi olmayanlara da 39.99 dolar karşılığında satılacak.


Ayrıca PUBG için ‘çapraz oynayış’ desteğinin sunulacağını bilgisini de sizlere aktarmış olalım. Eğer siz de Google Stadio Pro kullanıcısıysanız ve PUBG uygulamasına erişmek istiyorsanız bu linke tıklayarak erişim sağlayabilirsiniz. Linke tıkladıktan sonra PUBG oyununu görebilirsiniz. Ayrıca Star Wars Jedi: Fallen Order, Madden NFL ve FIFA oyunlarının Stadia’ya ekleneceği bilgisini de sizlerle paylaşmış olalım. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz