Google’ın CES 2019 Google Asistan Standı!

Dünyanın en büyük teknoloji fuarında resmi bir varlığa sahip olmayan yıllar sonra, CES 2018’de Google bir standda göreve başladı. Geçtiğimiz hafta CES 2019’da, Google’ın çok daha büyük olan standı yeni “Asistan Oyun Alanı” nı ve Google Asistanı’nı da barındırıyordu.

Üst üste ikinci yıl için Google Asistan, gösteriyi CES’te sundu. Gösteri pistinde ve hatta genel olarak Vegas’ta dolaşırken, Asistan her yerde birçok cihazla gösteri yapan stantlarda birçok Google temsilcisinin yanında ilan edildi.

Piyasaya sunulan yeni ürünlerden bazılarının reklamını yapmak için Google’ın standında ayrıca “Google Asistanının Dostları” adı verilen bir bölüm de vardı. Bu alanda onlarca akıllı telefon, hoparlör / akıllı ekran, akıllı ev cihazı ve daha fazlası mevcuttu. Bu, Lenovo Akıllı Saat , JBL Link Drive , GE ampulleri C ve hatta bir Sonos hoparlör gibi yeni ürünler içeriyordu. Özellikle, bu 2018’deki benzer odadan çok daha az yer kapladı.

Dahası, Made by Google ürünleriyle dolu bir duvar vardı. Pixel 3, Google Home Hub ve konuşmacılar, Nest kameralar ve daha fazlası, bu alanın bu bölümünde egemen oldu.

Google’ın kabinin diğer bölümleri etkinliklere ayrılmıştı. “On the Go” adlı, kullanıcıların günlük yaşamlarında ve dışındayken Google Asistan’dan faydalanmalarını birkaç yolla gösteren bir bölüm vardı. Birkaç farklı Ford aracında gerçekleşen bir Android Auto demosu vardı.

Mekanın arkasına doğru bir mutfaktan sonra modellenmiş bir Stüdyo da vardı. Burada, Google’ın ürün gösterileri vardı ve ayrıca bazı canlı podcast kayıtları da vardı. Kabinin arkasında, Google Asistan’ın evde nasıl kullanılabileceğini göstermeye adanmış başka bir bölüm vardı. Bu Pixel Stand, Home(ev) Hub’ı ve diğer birçok gösteriyi içeriyordu.

Google Asistan Yolculuğu

Bu yılki standın ana cazibesi ”The Google Asistant Ride” idi. Sıraya girdikten sonra, bir tur atmak isteyenler, karısı tarafından sürpriz bir parti için bir pasta almak üzere atanan bir koca hikayesini başlatmak için bir aceleci animatronik Büyükannenin yanından geçtiler.

Bekleme hattı ve tüm yol boyunca Google sürekli olarak herkese bunun bir reklam olduğunu hatırlatır. Biraz fazla abartılı olduğuna katılıyorum , ancak bazı kısımları benim için kesinlikle duygu içeriyor.

Yolculuk başladıktan sonra, bardak altlığı bu baba ve çocukları boyunca ilerledikçe müzik çalmaya başlar. İçinde devasa bir Ev Hub’ına, diğer Google Play’deki donanımlara ait birçok kamera hücresi ve bir sürü Disney esque dekorasyonu var. Tüm yolculuk sadece birkaç dakika sürüyor ve son kullanıcılar bir resim, bir acıbadem kurabiyesi ve ayrıca ücretsiz bir Google Home Hub ödeme kodu ile karşılanıyor.

Aşağıda gördüğümüz yolculuğu göstermek için tam bir VR deneyimi var.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz