Google’ın geçtiğimiz I/O etkinliğinde duyurduğu görüntülü görüşme uygulaması Duo bugün itibariyle Google Play Store’da ve Apple App Store’da listelenmeye başlandı. Bildiğiniz gibi Whatsapp’ın kısa süre içinde görüntülü konuşma özelliğini devreye alacağı konuşuluyordu. Facebook Messenger da uzun süredir uygulama üzerinden görüntülü konuşmayı destekliyordu. Rakiplerine karşı bu yarışta geride kalmak istemeyen Google Duo ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Google Duo İndir

Platform bağımsız olarak Android ve iOS işletim sistemlerinde çapraz çalışabilen Duo aynı zamanda Knock Knock özelliği ile arama yapıldığı sırada karşı tarafın görüntüsü de size ön izleme olarak gösteriyor. Böylece istemediğiniz kullanıcılar aradığında ya da tanımadığınız kişilerden video görüşmesi talebi geldiğinde iptal edebiliyorsunuz.

Google Duo kullanıcı deneyimi olarakta gayet basit tasarlanmış. Whatsapp ve diğer anlık mesajlaşma uygulamalarında olduğu gibi telefon numaranızla birlikte gelen OTP (tek kullanımlık şifre) ile anında uygulamayı kullanmaya başlıyorsunuz.

[appbox googleplay com.google.android.apps.tachyon]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz