Görevimiz Tehlike 7 filmi İtalya’nın Venedik şehrinde çekimleri ilk önce durdurulmuştu. Ülke genelinde görülen salgın vakaların artmasından sonra prodüksiyon süreci çıkmaz duruma girmiş bulunuyor. 

Dünya genelince corona virüsü vakalarının ciddi anlamda sayısı her geçen gün artıyor. Salgının göstermiş olduğu endişe eğlence sektörleri üzerinde devam ediyor. Görevimiz Tehlike 7 filmi için İtalya’da gerçekleşen çekimleri ülkede virüs vakalarından dolayı yerel yönetim kararıyla durduruldu. İtalya’daki vaka sayısı Çin ve Japonya ile Güney Kore’yi geçti.

Görevimiz Tehlike 7 filmi için Venedik‘te başlanan ve ilerleyen günlerde ülkeden başka bölgelere taşınması bekleniyor. Ancak virüs salgınından dolayı bu işler değişikliğe uğradı. Avrupa ülkeleri sınır kapılarını kapatarak hastalığa karşı bir önlem almaya başladı. Filmin çekimleri ise nasıl ilerleyecek belli değil.

Son açıklamalara baktığımızda ise oyuncuların ve ekibin güvenliği için Venedik yerel yönetimi Corona virüsüne karşı önlem almak için faaliyetleri durdurdu. Bu bakımdan herkes evine diyerek konuşmayı sollandırdı.

Filmin ise 23 Temmuz 2021‘de vizyona gireceği belirtildi. Ancak bir erteleme kararı gelebilir…

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz