GTA 5’in Epic Games’te ücretsiz sunulduğunu daha önce olan haberlerimizde sizlerle paylaşmıştık. GTA 5 oyununa büyük bir ilgi duyuldu ve bazen siteye erişim konusunda sıkıntı çekildi. Normalde 169 TL olarak sunulan oyun ücretsiz sunulunca ilgi odağı oldu. Bugün ise ortaya çıkan haberlere göre GTA 6 çıkış tarihi hakkında yeni bir iddia geldi. GTA oyunları fazlasıyla seviliyor ve her yeni seri çıktığı zaman aynı heyecan devam ediyor.

Rockstar Games tarafından oyun hakkında bir bilgi verilmese de yeni GTA çıkış tarihi hakkında bazı sızıntılar geldi. Take-Two’dan sızdırılan yeni SEC dosyası GTA 6 çıkış tarihi ile alakalı bazı bilgiler ile gündemde yerini aldı. Take Two Interactive tarafından her sene bir tablo hazırlanıyor. Ortaya çıkan veriler, önümüzdeki beş yıl içinde pazarlama harcamaları için planları bulunuyor.


Ortaya atılan iddialara göre ise GTA 6 2023 Nisan ayı gibi piyasaya sunulabilir. Bu sürecin neler getireceğini bilemeyiz ve ilerlemenin ne şekilde olacağı hakkında da bir bilgi sahibi olamayız. Fakat yukarıda da belirttiğimiz gibi ortaya çıkan bilgilere göre GTA 6, 2023 Nisan ayı gibi piyasaya sunulabilir. Teknoloji hızlı bir şekilde ilerliyor ve GTA 6 tarihi daha da erken bir tarihe çekilebilir. GTA 6 hakkında gelen bilgileri ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız. Sizin GTA 6 çıkış tarihi hakkında düşünceleriniz nelerdir? Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz