GTA 6 hakkında daha oyun çıkmadan bir sürü tahminler ileri sürülüyor. Ortaya çıkan her gün yeni bir iddia ile insanların kafası karışıyor. Bizde size güvenilir kaynaklardan bilgiler toplayıp bir araya getirdik.

GTA 6 ne zaman çıkacak? - Teknolojiden Son Dakika Haberler

GTA 6 Hakkında Genel Bilgiler!
Oyun ilk olarak 2013 yılında piyasaya sürüldü ve dünya çapında milyonlarca ulaştı. Oyunun çıkışının üzerinden yaklaşık 7 sene geçmiş olmasından ötürü oyuncular gözlerini Grand Theft Auto VI ile ilgili güzel haberler verecek olan Rockstar Games’e çevirdi.
Herkes GTA 6’nın çıkış tarihini merak ediyor. Yan2295 kullanıcı adına sahip bir Twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan tweet, oyun sevenlerini bir hayli mutlu etti. Atılan tweet’te “Evet, GTA 6 geliştirilme aşamasında. Hayır, yakında gelmeyecek. Hayır, ne zaman duyurulacağını veya yayımlanacağını bilmiyorum.”
Açıklamaya bakılacak olursa bunun yanında Cyberpunk 2077’nin dünya genelinde uğradığı başarısızlık da göz önünde bulundurulduğunda GTA 5’in 2022 yılından önce çıkışını gerçekleştirmesi mümkün görünmüyor. Peki oyunun karakterleri kimlerden oluşacak?

GTA 6'nın 2014'ten beri geliştirilmekte olduğu iddia edildi - Espor  Haberleri

Güvenilir kaynaklardan elde edilen bilgilere göre bir kadın oyuncunun gelmesi bekleniyor. Ancak bu karakterin özellikleri ile ilgili soru işaretleri geriye kalıyor. Henüz kesin bir bilgi yok. Bazı sızıntılara göre GTA 5’te sahip olduğumuz üç farklı karakter yönetme özelliği, GTA 6’da da olabilir. GTA 6 haritasına gelecek olursak birden fazla şehirde oyunun geçebileceği öne sürülüyor. Bazı iddialara göre GTA 6 zaten PS5 ve Xbox Series S / X’ten önce de geliştiriliyordu. Bu bilginin doğru olduğunu varsayarsak GTA 6’nın PS4 ve Xbox One konsollarına da çıkacağını düşünebiliriz. Geçtiğimiz günlerde gelen bilgiye göre şirket, oyuncu olmayan karakterlerin (NPC) her birinin birbirinden farklı karakteristik özelliklere sahip olacağını gösteren bir patent başvurusunda bulundu ki bu da oyunculara birçok farklı deneyim sunabilir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz