GTA 6 ne zaman çıkacak? Sizlerinde merak ettiği bir konu olan GTA 6 oyunu hakkında birçok güzel özelliklerle beraber geleceği söylenen oyun, elbette satış rekorları kırmaya hazırlanıyor. Son gelen sızıntı bilgilere göre PS4 için bir detay yer almıyor. Ancak tahminlerden yola çıkıldığında PS5’in çıkış tarihi ile beraber GTA 6 PS5 için gelebilir. İşte tüm detaylar…

GTA 6 NE ZAMAN ÇIKACAK?

GTA 6 ne zaman çıkacak? GTA 6 çıkış tarihi hakkında resmi bir duyuru henüz yapılmış değil. Bugüne kadar 2019-2022 arası yapılan tüm tahminler, henüz dahi devam ediyor. Ancak 2019 yılı değilde, 2020 yılında çıkacağı daha net gibi duruyor.

Eğer bu bilgiler doğru olursa, oyun sektöründe çok fazla beklenen yen oyunu 1.5 yıldan daha az bir süre içerisinde oynayabileceğiz. Gelen sızıntılarda GTA 6 için 2020 ifadesi yer alıyor. Çok fazla resmi bir bilgi olmasa bile bilgilerin bu yönde olması bizleri sevindiriyor.

2020 yılında çıkacak olmasını neden doğru görüyoruz?

Çünkü daha önce aynı yerden gelen iddialarda Aralık 2018 günü PS 5 çıkışı ve birçok detayı doğru olarak ortaya atan bir kaynaktan bahsediyoruz. Durum böyle olunca GTA 6 içinde açıklamalarına artık sıcak bakıyoruz.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz