İndirimli Android Uygulamaları ve Oyunları serimize yeniden başlıyoruz. Ve bu kez serimizi haftalık değil günlük olarak sunmaya çalışacağız. Çünkü bazı indirimlerin birkaç gün sonra sona erdiğini ve normal fiyata dönmesiyle kaçan bir fırsat olarak geride kaldığını görmenizi istemiyoruz

Google Play üzerinde zaman zaman gerçekleşen indirimler, bazen uzun süredir beklenen oyunun indirime girmesiyle birlikte yerini mutluluğa bırakıyor. Hemen her uygulama geliştiricisi tarafından yılda en az birkaç kere gerçekleşen bu gelişmeleri sizlere sıcağı sıcağına aktarmak istiyoruz.

Riptide GP2 – 1,43 TL

Günün indirimli Android oyunları arasında oldukça keyifli bir yarış oyunu var. Riptide GP2 isimli oyun Vector Unit tarafından hazırlandı. Bu zamana kadar yüz binden fazla indirilen oyunun boyutu 53 MB. En son 9 Nisan 2015 tarihinde güncellenmiş olmasına karşın popülerliği sürdüren Riptide GP2 indirimli fiyattan yani 1,43 TL’den satılıyor (içerik hazırlanırken geçerli olan fiyattır).

riptide gp2 android indir

Riptide GP3 Habercisi Olabilir

Oyunun uzun süredir güncellenmemesi ve bu son sürümün de ciddi bir indirime girmesi başka bir gelişmenin de habercisi olabilir. Bu gelişmenin de Riptide GP3 olması oldukça yüksek bir ihtimal. Birkaç hafta içinde yeni oyunun tanıtılması kimseyi şaşırtmamalı. Fiyatına göre oldukça iyi grafiklere sahip ve keyifli bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.

Android için Riptide GP2 indir

[appbox googleplay com.vectorunit.red]

This War of Mine – 12,99 TL

İndirimli fiyatının da yüksek gelebileceğini baştan belirtelim. Ancak bilmeniz gereken bir başka şey de oyunun normal fiyatının 15 USD yani 40 – 45 TL dolaylarında olduğu. 11 Bit isimli geliştirici şirket tarafından hazırlanan oyunun diğer platformlarda da oynanabilmesi mümkün.

This-War-of-Mine android oyun indir

Android 4.0 ve üzeri işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletler üzerinde oynanabilecek oyunda yoğun şiddet ve argo dil mevcut. Bu nedenle 18 yaşından küçük oyun severlerin oynamasını önermiyoruz.

Hayatta kalma oyunu olarak karşımıza çıkan This War of Mine isimli Android oyununda oldukça güzel grafikler bulunuyor. Bununla birlikte heyecan verici ve biraz da zor bir senaryo üzerine kurgulanan yapım özellikle de hayatta kalma oyunlarını sevenlerin kaçırmaması gereken türden.

Android için This War of Mine indir

[appbox googleplay com.elevenbitstudios.twommobile]

Framed – 2,07 TL

framed android oyun indir

25 ödüle sahip ve 2013 ve 2014 yıllarının en popüler ödüllü oyunlarından biri olan Framed hâlâ popülerliğini koruyor. Oyun severler tarafından 4,3 puan verilen Framed Android oyunu hem eğlenceli hem de çizgi film tadındaki grafikleri ve kurgusuyla oldukça keyifli bir yapım. 16 yaşından büyük oyun severlere tavsiye edilen bu Android bulmaca oyunu 105 MB boyutunda bir kurulum dosyasına sahip.

Android için Framed indir

[appbox googleplay com.noodlecake.framed]

Star Walk – Astronomy Guide – 1,58 TL

Star Walk - Astronomy Guide android uygulama indir

Yıldızları akıllı telefonunuza ve tabletinize getiren bu harika uygulama ile özellikle de geceleri hangi yıldızın nerede olduğunu görebilir, onlarla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Diğer yandan dünyanın çevresinde konuşlandırılmış uygulara dair bilgiler de alabilirsiniz. Özellikle de uzaya ve yıldızlara ilgi duyuyorsanız Star Walk – Astronomy Guide Android uygulamasını kaçırmayın.

Android için Star Walk – Astronomy Guide indir

[appbox googleplay com.vitotechnology.StarWalk]

ArtRage: Draw, Paint, Create – 7,93 TL

artrage android uygulama indir

Özellikle tasarımcılar ve profesyonel çizerler için hazırlanmış olan bu uygulama ile akıllı telefon ya da tablet bilgisayarınızda harika çizimler gerçekleştirebilirsiniz. Tabii ki kaleme sahip bir cihaz üzerinde çok daha rahat bir şekilde kullanılabilecek ArtRage: Draw, Paint, Create uygulaması sadece 10 MB boyutunda bir indirme dosyası olduğunu ve kolay kolay indirime girmediğini belirtelim. Android çizim uygulamaları arasında en iyilerinden biri olarak gösteriliyor ve kullanıcılarından 4,4 puan almış.

Android için ArtRage: Draw, Paint, Create indir

[appbox googleplay com.ambientdesign.artrage.playstore]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz