Hafıza kartında silinen verileri geri getirmek mümkündür. Üstelik bunun çok kolay ve hızlı bir yolu vardır. Ücretsiz EaseUs Data Recovery Wizard sürümüyle kayıp verilerinizi geri getirebilirsiniz. Hafıza kartınızda, USB belleğinizde, çıkarılabilir her türlü kayıt ortamında ve bilgisayarınızda kaybettiğiniz her veriyi geri getirmeniz bu yazılımla mümkündür.

EaseUs Data Recovery Wizard  ücretsiz sürümünü Windows ya da Mac bilgisayarınıza kurmanız mümkündür. Bu yazılımı ücretsiz olarak hemen indirebilir, kurabilir ve kaybolan tüm verilerinizi geri getirebilirsiniz.

EaseUS-logo

Çıkarılabilir Belleğinizdeki Verileri Geri Getirin

EaseUs Data Recovery Wizard yazılımı her türlü çıkarılabilir bellekteki kayıp verileri, USB belleklerde ve hard disklerdeki kayıp dosyaları, SSD’lerdeki ve hafıza kartlarındaki belgeleri ve hatta kameralardaki yanlışlıkla silinen ve kaybolan verileri geri getirebilir. Bu yazılımı ücretsiz kurduktan sonra yardım almak istediğinizde kullanım rehberine de kolayca ulaşmanız mümkündür.

Kayıt ortamındaki verilerinizi herhangi bir sebeple kaybedebilirsiniz. Özellikle pek çok önemli belgeyi bilgisayarlara kaydettiğimiz bu çağda tek bir dosya dahi çok büyük değere sahip olabilir. Bu dosyaları yanlışlıkla sildiğinizde, çöp kutusunu boşalttığınızda ya da dosyalarınıza virüs bulaştığında dosyaları kaybedersiniz. Hatta sistem çökmesi, hard diskin zarar görmesi ve benzeri nedenlerle veri kaybı söz konusu olduğunda tam bir kriz yaşarsınız. İşte bu anlarda kolay ve hızlı bir çözüm ararsınız. EaseUs Data Recovery Wizard yazılımı size aradığınız çözümü getirir.

veri kurtarma

EaseUs Data Recovery Wizard Nasıl Kullanılır?

EaseUs Data Recovery Wizard kullanımı oldukça kolaydır. Bunun için masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınıza uygun Windows/Mac sürümünü indirip kurduktan sonra şu adımları izlemeniz gerekir:

  1. EaseUs Data Recovery Wizard yazılımını bilgisayarınızda çalıştırın.
  2. EaseUs Data Recovery Wizard ile kaybettiğiniz dosyaları getirmek istediğiniz konumu (bilgisayarda bir konumu, harici belleği ve benzeri bir ortamı) tarayın.
  3. Yazılımın bulduğu dosyalar, klasörler, fotoğraflar ve çeşitli veriler arasından geri getirmek istediğiniz verileri seçin. 

EaseUs Data Recovery Wizard sayesinde kaybettiğiniz tüm verileri geri getirebilirsiniz. Kazayla silme, format atma, hard diskin hasar görmesi, virüs saldırısı, sistem çökmesi ve hatta diskin bir parçasının kaybolması gibi durumlarda bu yazılım işinize yarayacaktır. Böylece hiçbir dosyanızı tamamen kaybetmeniz mümkün değildir.

Ücretsiz indirmek için tıklayın: https://www.easeus.com/datarecoverywizard/free-data-recovery-software.htm

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz