Haftanın en iyi Android akıllı telefon ve tablet oyunları arasında yine en çok sevilen oyunlar var. Google Play mağazasında yer alan ve kullanıcılar tarafından beğenilen en yeni, en güzel, en eğlenceli ve en popüler Android oyunları burada. Beş Android oyunundan istediğinizi hemen indirerek Android tabletinizde ve telefonunuzda oynamaya başlayabilirsiniz.

 

TETRIS

TETRIS Android oyunu, popüler oyun geliştiricisi Electronic Arts tarafından geliştirilen bir Android oyunu. Hem tabletinizde hem de telefonunuzda oynayabileceğiniz bu oyun, zeka ve bulmaca oyunları kategorisinde yer almakta ve kullanıcılar tarafından çok tercih edilmekte.

tetris android

Dünyaca ünlü TETRIS oyunu Electronic Arts ile gelişmiş kontrollere ve tümüyle yeni sosyal özelliklere sahip. Bunlardan en çok ilgi çekenler; hızlı tek dokunma, klasik kaydırma kontrolleri ya da yenilikçi yeni çiz ve yerleştir seçeneği ile Marathon modu, aynı zamanda çoklu seviye modu da olan ve blokların şekillerini değiştirebileceğiniz TETRIS Galaxy ve daha fazlası burada sizi bekliyor. Hemen indirebilirsiniz.

[appbox googleplay com.ea.game.tetris2011_na]

Sprinkle Islands

Sprinkle Islands Android oyunu Mediocre geliştiricilerinin elinden çıkmış bir oyun. Android tabletlerde ve telefonlarda zevkle oynayabileceğiniz bu oyun tamamen fizik kurallarına dayanıyor. Titan Adası alevler içinde ve sizin buradaki alevleri su taşıyarak söndürmeniz gerekmekte.

sprinkle islands android

Burada yanan köylerin de yangının söndürülmesi için size ihtiyacı var. 4 ada ve 48 seviyenin bulunduğu oyunda şaşırtıcı fizik kuralları ilginizi oldukça çekecek. Sonsuz okyanus, havuzlar ve yüzen nesnelerle harika bir oyun sizi bekliyor.

Oyunu hemen indirebilirsiniz.

[appbox googleplay com.mediocre.sprinkle2]

Buttons and Scissors

Buttons and Scissors Android oyunu, zeka ve bulmaca oyunları kategorisinde yer alan ücretsiz bir oyun. KyWorks tarafından geliştirilen bu oyunda, dizili düğmeler yer almakta.

buttons and scissors android

Bunlardan aynı renkte olan iki ya da daha fazla düğmeyi bularak makas yardımıyla kesip elemeniz gerekiyor. Sadece aynı sırada olan çapraz, yukarıdan aşağıya ve aşağıdan yukarıya dizili düğmeleri seçebilirsiniz. Kumaşın üzerinde dizili düğmelerin tümünü keserek oyunu tamamlamış olursunuz. Oyunu hemen indirip deneyin:

[appbox googleplay com.kyworks.buttonsandscissors.inapp]

Fantasy Breaker

Fantasy Breaker Android oyunu Arcade kategorisinde yer alan ve Made with Marmalade tarafından geliştirilen bir oyun. 40’ın üzerinde farklı bölümün bulunduğu oyunda önünüze çıkan her nesneyi toplarla yıkmaya çalışıyorsunuz.

Fantasy Breaker android

Bu oyun 15. Yüzyıl içinde geçmekte ve size bulamayacağınız tekmeleme, çığlık gibi efektleri vermekte. Ormanlar, kuleler, şehirler, kasabalar gibi çok sayıda mekanda istediğiniz yıkımı yapabilirsiniz.

Yüksek ayrıntıya sahip grafikler, kaliteli renkler, çevrimiçi lider sıralamaları ile bu oyunu hemen indirebilirsiniz.

[appbox googleplay com.marmalade.fantasy_breaker]

Hundreds

Hundreds Android oyunu, Semi Secret Software tarafından geliştirilen ve Android kullanıcılarından büyük beğeni alan bir oyun. Her yaştan kullanıcıya yönelik tasarlanan bu oyunda harika bir beyin jimnastiği yapabilir, hesaplama ve işlem yapma hızınızı ölçebilirsiniz.

hundreds android

Bir bulmaca oyunu olan Hundreds oyununda 100 sayısına ulaşana dek içlerinde sayılar bulunan halkalara tıklayarak onları büyütüyorsunuz. Eğer halkalar kırmızı iken onlara dokunursanız bulmacayı çözememiş oluyorsunuz. “Bu oyun beyninizi ve parmaklarınızı birbiri ile yarıştırmakta.” The New York Times.

Oyunu hemen Android akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize indirerek deneyin.

[appbox googleplay com.semisecretsoftware.Hundreds]

Android oyunlarıyla ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünde aktarabilir, sitemizde görmek istediğiniz diğer Android oyunlarını belirtebilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz