Android akıllı telefon ve tablet bilgisayar kullanıcıları için özenle hazırladığımız haftanın öne çıkan en iyi Andorid oyunları listemizde bu haftada da birbirinden ilgi çekici oyunlar yer alıyor. Hemen her farklı zevke dokunacak oyunlara yer vermeye çalıştığımız bu bölümdeki yapımları denemenizi tavsiye ediyorum.

 

Jungle Heat

Jungle Heat, harikulade grafik özelliklerine sahip bir Android strateji oyunu. Kimi oyun severler bu yapımı bir savunma oyunu ya da savaş oyunu olarak da görebilirler. Oyundaki hikaye de ilgi çekici. General Blood isimli bir rakibe karşı mücadele etmek ve generalin baskısı altındaki tropik orman bölgesini korumak gerekiyor. Bunun için olabildiğince iyi bir strateji belirleyip kritik noktalarda kurulacak askeri üslerle başarıya ulaşmak şart.

Jungle Heat

Üssü nereye kuracağınıza karar verdikten sonra gerekli binaların inşa edilmesi gerekiyor. Tabii ki binaları yapıp bırakmak olmaz, onların gelişmesi de lazım. Unutulmamalı ki bu üs aynı zamanda bizim bir kalemiz ve buranın güçlü bir savunmaya sahip olması gerekiyor.

Jungle Heat Android oyununda grafikler sonra derece özenli bir şekilde hazırlanmış görünüyor. Oyun atmosferi de bir o kadar başarılı. Bununla birlikte atmosferi oluşturan bir başka unsur olan sesler ve müzikler de hoş.  Oyunda Türkçe dil desteği bulunuyor.

Android akıllı telefon ve tablet PC için Jungle Heat indir

[appbox googleplay ru.mail.games.android.JungleHeat]

Bus Simulator 3D

Otobüs simülasyon (benzetim) oyunu olarak Türkçe ifade edebileceğimiz yapım adından da anlaşılabileceği üzere otobüs kullanmaya yönelik bir Android oyunu. Şehir içi otobüs şoförlüğünü konu alan oyunda istersek özgürce caddelerde gezebiliyoruz istersek de kariyer başlatarak uzun bir maceraya merhaba diyoruz.

Bus Simulator 3D, üç boyutlu otobüs kullanma oyunu. Bu özelliğe sahip olması vesilesiyle oyun grafikleri 3 boyutlu olarak hazırlanmış bir atmosferde bulunuyor. Açıkçası otobüslerin çizimlerinin başarılı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bununla birlikte oynanabilirlik de başarılı. Bir duraktan bir başka durağa yolcu taşırken kaza yapmamak gerekiyor. Gerçekçi hasar özelliği kaza yapılması halinde puan düşüşü yaşanıyor.

Birbirinden farklı türden otobüsler kullanılabiliyor. Kamera açısını ayarlayabiliyorsunuz ve iç kamera özelliğini kullanabiliyorsunuz. Oyunun eksi yönü ise aşırıya kaçan reklamlar.

Android akıllı telefon ve tablet PC için Bus Simulator 3D indir

[appbox googleplay com.ovilex.bussimulator3d]

 

Megapolis

Android şehir kurma oyunları arasında yer alan Megapolis, bu zamana kadar on milyondan fazla indirilme başarısını göstererek aslında ne kadar iyi bir yapım olduğunu da ispatlamış oldu. Android tablet desteği de bulunan yapım Türkçe dil desteği sayesinde ülkemizdeki Android oyun severler tarafından da seviliyor.

megapolis

Bir şehirde olması gereken hemen her şeye sahip olan Megapolis, günümüz metropollerinin bir kopyası gibi. Zira oyunda petrol, güneş enerjisi, elektrik santralleri, gaz madenciliği, liman ve havayolu işletmeleri ve daha birçok bileşeni bünyesinde barındırıyor. Yüzlerce bina modellemesinin yer aldığı oyunda tüm bu parçalar 3D olarak sunuluyor. Böylece 3 boyutlu Android oyunu olarak ifade edebileceğimiz yapım kısa bir süre içinde sizi kendisine bağlayabiliyor.

Android akıllı telefon ve tablet PC için Megapolis indir

[appbox googleplay com.socialquantum.acityint]

 

Kingdoms of Camelot: Battle

Bir başka Android strateji oyunu olarak sunabileceğimiz Kingdoms of Camelot: Battle, web üzerinden oynanan türü ile farklı bir hesap oluşturup oynanabiliyor. Yani orada hâlihazırda bir hesabınız varsa mobil oyun üzerinden devam edemiyorsunuz. Kısa hikâyesinden bahsedecek olursak, Kuzey Britanya bölgesi Lord Erp tarafından işgal edilmiştir ve Kral Lot yaşamını yitirmiştir. Eşi ölen Kraliçe Morgause, kendisine yardım etmesi için üvey kardeşi Arthur’dan yardım istemektedir.

Kingdoms of Camelot Battle

Öncelikle belirtmek gerekir ki oyunu oynamak için internet bağlantısı gerekiyor. Zira oyun çevrimiçi bir strateji oyunu. Buna bağlı olarak Kingdoms of Camelot: Battle Android oyunu üzerinde kurulan ittifaklara dâhil olabilirsiniz.  İttifak kapsamındaki arkadaşlarınıza yazışabilirsiniz ve turnuvalarda mücadele edebilirsiniz.

Android akıllı telefon ve tablet PC için Kingdoms of Camelot: Battle indir

[appbox googleplay com.kabam.kocmobile]

 

Okey Plus

Facebook sürümü ile popüler olan Okey Plus söz konusu sosyal medya alanında 1 milyonun üzerinde oyuncu tarafından oynanır durumda. Şimdi o oyuncular ve yenileri bu Android okey oyunu için mobil cihazlarında da zaman ayırabilirler.

İnternet bağlantısı üzerinden oynanabilen Okey Plus mobil oyun, iki, üç ya da dört kişinin bir araya gelmesiyle oluşan masalarda oynanıyor. Oyun esnasında diğer oyuncularla sohbet edilebiliyor. Diğer yandan Okey Plus oynayan Facebook arkadaşınız varsa bulunduğu masaya hızlıca gidebiliyorsunuz.

Yeni başlayanlar için kısaca bahsetmek gerekirse, Okey Plus Android oyununu açtıktan sonra bir oda seçiyorsunuz ve ardından istediğiniz müsait bir masaya oturabiliyorsunuz. Masa tamamlanınca oyun otomatik olarak başlıyor. Oyun esnasında müzik çalma özelliği de bulunuyor. Bu mobil okey oyunu Türkçe dil desteği de sunuyor.

Android akıllı telefon ve tablet PC için Okey Plus indir

[appbox googleplay net.peakgames.OkeyPlus]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz