Haftanın en iyi Android akıllı telefon ve tablet uygulamaları arasında yine kullanıcı deneyimlerini ve beğenileri göz önüne alarak seçtiğimiz yeni Android uygulamaları mevcut. Android akıllı telefonlarda ve tabletlerde kullanılmak üzere geliştirilen çok sayıda uygulama, öncelikle hayatı kolaylaştırmakta. Yaşamınızda hoşunuza giden ve beğendiğiniz renkleri akıllı cihazlarınıza, uygulamaları kişiselleştirerek uyarlamanız da mümkün.

Hava durumu uygulamasından zamanlayıcı araçlara kadar birbirinden farklı beş Android uygulaması burada.

Despicable Me Weather Widget

Bu Android uygulaması, Despicable Me oyununun karakterlerini içeren bir tema ile tasarlanmış ve NBC Universal geliştiricilerinin elinden çıkmış bir hava durumu uygulaması. Eğlenceli animasyonarla hava durumunu takip edebileceğiniz bu uygulamada sevimli minyonlar sayesinde hava soğukken ısınacak, çok sıcakken serinleyeceksiniz.

despicable me weather widget mobil13

Despicable Me Weather Widget Android uygulaması aynı zamanda sizi her sabah uyandıran alarm özelliğini ve her sabah uyandığınızda göreceğiniz hoş animasyonları da barındırmakta. Bu sevimli uygulamayı ister akıllı telefonlarınızda ister tabletlerinizde kullanmak üzere ücretsiz olarak hemen indirebilirsiniz.

[appbox googleplay com.universalpictures.dm2widget]

 

Mega

Mega Android uygulaması, akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir bulut depolama alanı sunan uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Bu servis, 50 GB depolama alanını güvenli bir şifreleme yöntemi ile size sunuyor.

mega android mobil13

Dosyalarınızı ve istediğiniz başka verileri bu alana yükleyebilir, buradan indirebilir, dosyalarınızı arayabilir ve daha pek çok işlem yapabilirsiniz. Tıpkı Dropbox Android uygulaması gibi, bu uygulamada da fotoğraf ve videolarınızın otomatik olarak Mega’ya yüklenmesini sağlayan kamera eşitleme özelliği mevcut. Mega uygulamasını hemen buradan indirebilirsiniz.

[appbox googleplay com.flyingottersoftware.mega]

BitTorrent Sync

BitTorrent Sync Android uygulaması, BitTorrent tarafından üretilen ve güvenilir cihazlar arasında sınırsız dosya ve klasör senkronizasyonu yapmanızı sağlayan bir uygulamadır. Android için BitTorrent Sync, cihazınızda senkronize edilmiş klasörlere nerede olursanız olun ulaşmanızı sağlar. Bu da, arkadaşlarınızla istediğiniz kadar fotoğraf ve video ya da herhangi bir dosyayı paylaşmanızı sağlayan yeni bir mobil cihazlar arası paylaşım yoludur.

bittorrent sync android mobil13

Bu uygulama aynı zamanda mobil cihazınızda yedeklemek istediğiniz dosya ve klasörleri de BitTorrent Sync içinde bir klasöre yedeklemenizi sağlar. Dosya transferleri, şifrelenmekte ve özel anahtarlarla korunmaktadır. Android akıllı telefonlarda ve tabletlerde kullanabileceğiniz bu uygulamayı hemen indirebilirsiniz.

[appbox googleplay com.bittorrent.sync]

Floating Toucher

Floating Toucher Android uygulaması, Android akıllı telefonunuzda ya da tabletinizde yaptığınız işlemleri tek tıklama ile kolayca yapmanızı sağlayan özelleştirilebilir bir araçtır.

Floating Toucher mobil13

Bu araç, sistem ayarlarını, uygulama kısa yollarını ve ana sayfa butonunu içinde barındırır. Ana ekranda bir yuvarlak şeklinde görülen bu araç, ona dokunduğunuzda dilimli bir daire şeklini alır. Her diliminde farklı bir kısa yolun yer aldığı bu daire, ana ekrana tıkladığınızda eski haline döner. Bu yuvarlağa basılı tutarak onu bildirim panelinde görünmez duruma getirebilirsiniz. Sonra bildirim panelinden yine ana ekrana taşıyabilirsiniz.

Uygulamayı hemen buradan indirerek deneyin ve dilerseniz premium sürüme yükseltin.

[appbox googleplay com.boatmob.floating.touch]

Beautiful Timer

Beautiful Timer Android uygulaması, süre tutmanız gereken her anda kullanabileceğiniz ve işinizi kolaylaştıracak bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde, sayısız zamanlayıcı ayarlayabilirsiniz. Bunlara yenilerini ekleyebilir, durdurabilir, erteleyebilir ve silebilirsiniz.

beautiful timer mobil13

Zamanlayıcıları isterseniz ekran widgetı şeklinde ayarlayabilir ya da kilit ekranınıza getirebilirsiniz. Uygulamanın bir özelliği de her zamanlayıcıya farklı zil sesi ekleyerek onu kişiselleştirebilmenizdir. Bu zamanlayıcıları NFC aracılığıyla paylaşmanız da mümkündür. Erteleme işini telefona dokunmadan sadece elinizi ekranın üzerinde gezdirerek de yapabilirsiniz.

Uygulamayı hemen indirip deneyin.

[appbox googleplay com.pizzaentertainment.androidtimer]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz