Haftanın en iyi Android akıllı telefon ve tablet uygulamalarında bu hafta sohbet, canlı duvar kâğıdı, MP3 indirme ve dinleme, film izleme uygulamaları gibi en çok aranan ve beğenilen uygulamalar var. Bunların tümü seçilmiş, kullanıcılardan iyi not almış ve sizin de tabletinize ya da akıllı telefonunuza indirerek iyi deneyim yaşayacağınız Android uygulamaları olarak karşınızda. Özellikle MP3 indirme ve dinleme ya da film izleme uygulamalarının çok sayıda olduğu Google Play mağazasında bunlar arasından hangisinin en iyi olduğuna karar vermek için uygulamaları tek tek indirip denemeniz gerekmeyecek.

 

WeChat – Anlık İletşim ve Mesajlaşma Uygulaması

WeChat, Tencent Technology (Shenzhen) Company tarafından geliştirilen ve çıktığı günden bu yana kullanıcılardan övgü alan bir Android uygulamasıdır. Arkadaşlarınızla sohbet etmek için gerekli tüm araçları kapsamlı şekilde size sunan bu uygulama, şimdiden 300 milyondan fazla kullanıcıya sahip.

wechat

Ücretsiz olarak edinebileceğiniz WeChat ile arkadaşlarınıza yazı, sesli not, resim, video gibi içerikler gönderebilir, ayrıca onlarla konum bilginizi paylaşabilirsiniz. Bunların yanı sıra, ücretsiz görüntülü aramalar da yapabilirsiniz. Mesajlaşmalarınız, WeChat ile güvenli şekilde saklanır. Bu mesajlaşmalara çevrimdışı olarak da erişebilirsiniz. Bilgisayarınızdaki tarayıcıdan da WeChat uygulamasını kullanma olanağınız vardır.

 

Android akıllı telefon ve tablet için WeChat indir:

[appbox googleplay com.tencent.mm]

Panoramic Screen – Panoramik Canlı Duvar Kâğıdı Uygulaması

Panoramic Screen, Hamster Beat tarafından geliştirilmiş bir Android uygulaması. Bu uygulama, panoramik canlı duvar kâğıdını tabletinize ve akıllı telefonunuza getiriyor. Düzenli duvar kâğıtlarından ve 2D görsellerden panoramik canlı duvar kâğıtları oluşturan Panoramic Screen sayesinde diğer duvar kâğıtlarında yaşadığınız batarya sorunlarını yaşamazsınız. Bataryanız hemen tükenmez.

panoramic screen

Bu uygulama, çeşitli panorama modları, sensör desteği, dinamik dalga efekti, resim galerisi ve slayt gösterisi gibi farklı ve çeşitli ayarlar ile seçenekler içerir.

 

Android akıllı telefon ve tablet için Panoramic Screen indir:

[appbox googleplay com.hamsterbeat.wallpapers.fx.panorama]

Mp3 İndir – Dinle

Mp3 İndir – Dinle uygulaması, Semiz tarafından geliştirilen ve tamamen ücretsiz olan bir Android uygulaması. MP3 dosyalarını hem indirmenizi hem de sorunsuz şekilde dinlemenizi sağlayan basit bir uygulamadır.

MP3 indir

Programı tabletinize ya da akıllı telefonunuza indirip açın ve istediğiniz şarkıyı ya da müziği bulup sağ üstteki MP3 indir butonuna tıklayın. Sonra açılacak sayfada “download” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Android akıllı telefon ve tablet için MP3 İndir – Dinle indir:

[appbox googleplay com.my.firstt]

Film İzle HD

Enes AKALIN tarafından geliştirilen bu uygulama, yerli ve yabancı filmleri tabletinizden ya da akıllı telefonunuzdan izlemenizi sağlayan bir Android uygulaması. İsterseniz kategoriler bölümünden isterseniz film adını yazarak arama yapabileceğiniz bu uygulama ile aradığınız filmi hemen bularak izleyebilirsiniz.

film izle HD

Uygulamaya sürekli olarak yeni filmler eklenmektedir. Bunları izlemek için “En Yeni Eklenenler” bölümüne bakmanız yeterli olacaktır.

Android akıllı telefon ve tablet için Film İzle HD indir:

[appbox googleplay com.statar.filmizle]

El Feneri – Tiny Flashlight

El Feneri uygulaması, Nikolay Ananiev tarafından geliştirilen ücretsiz bir Android uygulaması. Android cihazınızın kamera LED’ini, flaşını ya da ekranını fener olarak kullanmanıza olanak veren bu uygulamanın kullanımı da oldukça basittir.

el feneri tiny flashlight

El Feneri uygulaması, LED flaşa sahip hemen hemen her cihazı desteklemektedir. Program arayüzlerini isterseniz kendiniz belirleyebilirsiniz. Ayrıca bu uygulama çeşitli ekran ışıklarına da sahiptir.

Android akıllı telefon ve tablet için El Feneri – Tiny Flashlight indir:

[appbox googleplay com.devuni.flashlight]

Uygulamalar hakkında düşüncelerinizi yorum bölümünde belirtebilir, sitemizde görmek istediğiniz diğer Android uygulamalarını aktarabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz