Haftanın en iyi Android akıllı telefon ve tablet uygulamalarında bu hafta Android cihazlarınız için en çok ihtiyaç duyduğunuz ve en çok aranan uygulamaların en iyilerini seçtik. Aradığınız uygulamalar için Google Play’e baktığınızda o türde birden fazla geliştiricinin elinden çıkan birden fazla uygulama olduğunu görebilirsiniz. Bu durumda deneme yanılma yöntemine başvurarak cihazınızı çöp uygulamalarla doldurmak yerine, değerlendirme ve inceleme şeklinde yazılan en iyi uygulamalara göz atmak hem daha hızlı karar vermenizi hem de güvenilir kaynaklardan bilgi almanızı sağlayacaktır. Bu yüzden yazımızı okumadan Android cihazlarınıza uygulama indirmeye karar vermeyin.

Bu hafta en iyi uygulamalar arasında iletişim ve mesajlaşma, video oynatıcı, güvenlik ve futbol uygulamaları bulunmakta.

 

LINE – Ücretsiz Arama ve Mesajlaşma Uygulaması

LINE, LINE Corporation tarafından geliştirilen, ücretsiz olarak Android akıllı telefonlarda ve tabletlerde kullanılabilen bir iletişim ve mesajlaşma uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde istediğiniz zaman istediğiniz yerden istediğiniz kişiyle sesli aramalar yapabilir, mesajlaşabilirsiniz.

LINE uygulama

Japonya, Tayland, Tayvan, İspanya, Çin, Endonezya, Singapur, Hong Kong, Malezya, İsviçre, Meksika ve Rusya‘da en çok kullanılan haberleşme uygulamalarından biri olan LINE, ses kalitesi ile beklentileri en iyi şekilde karşılamakta. Fotoğraf, sesli mesaj, ifade ve etiket ile renkli simgeler gönderebileceğiniz bu uygulamayı konum bildirmek için de kullanabilirsiniz.

Android akıllı telefon ve tablet için LINE indir:

[appbox googleplay jp.naver.line.android]

 

Skype – Ücretsiz Mesajlaşma ve Görüntülü Arama Uygulaması

Skype uygulaması, en iyi geliştiricilerden biri olan Skype tarafından üretilen ve sayısız kullanıcıya sahip olan Android telefon ve tablet uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde nerede olursanız olun sadece internet bağlantısını kullanarak mesajlaşabilir, sesli arama yapabilir ve ayrıca görüntülü konuşabilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun mesaj alıp gönderebileceğiniz ve arama yapabileceğiniz bu uygulama, sevdiklerinize kilometrelerce öteden ulaşabilmenizi sağlıyor.

skype android uygulama

Uygulama sayesinde ayrıca dosya, fotoğraf, belge, görüntülü mesaj, kişi alımı ve gönderimi yapabilir, ekran paylaşımında bulunabilirsiniz. Gruplar oluşturarak konuşmalar ya da toplantılar düzenleyebilirsiniz. Bu uygulamanın diğerlerinden farkı, sabit ya da mobil telefonları çok düşük ücretler karşılığında arayabilme olanağı tanımasıdır. Üstelik bu özellik, dünyanın her yerindeki telefonları aramak için geçerlidir.

Android akıllı telefon ve tablet için Skype indir:

[appbox googleplay com.skype.raider]

MX Player – Video Oynatma Uygulaması

J2 Interactive tarafından geliştirilen bu uygulama, Android telefon ve tabletlerinizde her türlü videoyu oynatabilen ideal bir oynatıcıdır. Android için ilk çok çekirdekli kod çözme gerçekleştiren video oynatıcı olan MX Player, altyazı biçimlerini desteklemektedir.

mx player android uygulama

Çocuk kilidi sayesinde video izlediğiniz sırada yanlış bir işlem yapılmasını da engelleyen MX Player’da altyazı kaydırma özelliği ileri ve geri gitmek için kaydırılabilmektedir.

Android akıllı telefon ve tablet için MX Player indir:

[appbox googleplay com.mxtech.videoplayer.ad]

Norton Security Antivirus – Norton Antivirüs Uygulaması

Norton antivirüs uygulaması, NortonMobile tarafından üretilen mobil güvenlik ve antivirüs uygulamasıdır. Bu uygulama, Android telefonları ve tabletleri veri hırsızlığına, zararlı yazılımlara ve virüslere karşı korur. Ayrıca yeni yüklenen uygulama ve uygulama güncellemelerini ve SD kartları güvenlik risklerine ve zararlı yazılımlara karşı korur. Norton mobil antivirüs uygulaması sayesinde tek web sitesi üzerinden tüm cihazlarınızda kolaylıkla kontrol sağlamanız mümkündür.

norton mobile

Norton, cihazınız çalındığında ya da kaybolduğunda onu uzaktan kilitlemeniz için SMS kullanabilirsiniz. Norton ayrıca cihazınızın yavaşlamasına ya da zarar görmesine neden olan uygulama ve güncellemeleri tarayarak cihazınızdan kaldırabilir. Bu uygulamayı hem Android telefonlarınızda hem de tabletlerinizde kullanabilirsiniz.

Android akıllı telefon ve tablet için Norton Security Antivirus indir:

[appbox googleplay com.symantec.mobilesecurity]

Mackolik Canlı Sonuçlar

Kokteyl tarafından geliştirilen bu uygulama canlı sonuçları Android cihazınıza getiren bir uygulamadır. Futbol ve basketbol ligleri ile tüm dünya liglerini takip etmenizi sağlayan bu uygulama, ücretsiz olarak Android cihazlarınıza geliyor.

mackolik canli sonuc

Anlık bildirimler, puan durumu, form, fikstür, istatistikler, karşılaştırmalar almanızı sağlayan Mackolik, Iddaa programını da takip etmenizi sağlayan en iyi Android uygulamalarındandır. At yarışı ve altılı ganyan da uygulamanın sağladığı hizmetlerden biridir.

Android akıllı telefon ve tablet için Mackolik Canlı Sonuçlar indir:

[appbox googleplay com.kokteyl.mackolik]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz