Haftanın en iyi iPhone ve iPad oyunları belirlendi. App Store’da kullanıcıların en çok indirdiği ve beğendiği oyunlardan ilk beşe girenleri sıraladık.

Despicable Me: Minion Rush (Çılgın Hırsız)

Despicable Me filminden esinlenerek Gameloft tarafından geliştirilen bu oyunu iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınızda oynayabilirsiniz. Despicable Me oyunu ücretsizdir ve Türkçe dil seçeneği bulunmaktadır. Oyunda minyon adı verilen karakterler süper kötü Gru’yu etkilemek için rekabete giriyor. Bunun için karakterinizin zıplayıp uçmasını sağlayarak onun engelleri aşmasına yardım ediyorsunuz. Bu sırada yolunuza çıkan muzları da topluyorsunuz. Oyunda ayrıca minyonlara kostümler giydirerek, silah ve güçlendirmeler ekleyerek karakterinizi kişiselleştirebilirsiniz. Uygulamayı hemen indirin ve oynamaya başlayın:

[appbox appstore 596402997]

 

Candy Crush Saga

Candy Crush Saga, King.com Limited tarafından geliştirilen ve yine ücretsiz olan eğlenceli bir oyun. Size lezzetli bir yapboz macerası yaşatacak olan bu oyunda 300’den fazla seviye mevcut. iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarına indirilebilen bu oyunda Tiffi ve Mr.Toffee’nin şeker dolu macerasına katılıyorsunuz. Sizi daha çok acıktıran lezzetli grafikler, kolay ve eğlenceli bir oyun, sizin ve arkadaşlarınızın puanlarını gösteren sıralama, seviyeleri tamamlayarak kazanılan oyunlar… Hemen cihazınıza indirebilirsiniz:

[appbox appstore 553834731]

 

LEGO Batman: DC Super Heroes

LEGO Batman: DC Super Heroes oyunu Warner Bros tarafından geliştirilen bir oyundur. Batman ve Robin, içinde Superman, Wonder Woman, Green Lantern ve diğer ünlü DC süper kahramanların da bulunduğu bir maceraya atılarak Lex Luthor ve The Joker’in Gotham şehrini yıkmasını engellemeye çalışıyorlar. Batman hayranları bu klasik LEGO video oyunu ile dolu orijinal hikayeye dahil olmaktan büyük zevk alacaklar. 1,79 TL’lik bu oyunu hemen iPhone ve iPad cihazınıza indirebilirsiniz:

[appbox appstore 570306657]

 

Minecraft – Pocket Edition

Minecraft – Pocket Edition oyununu artık iPhone ve iPad cihazınızda da oynayabileceksiniz. Bu oyunda bulunan parçaları bir ev ya da başka istediğiniz bir yer inşa ederek kendi dünyanızı yaratıyorsunuz. Sizi burada bambaşka maceralar bekliyor. Ayrıca Wi-Fi ağı üzerinden çoklu kullanıcı ile de oyunu Survival ve Creative modlarında oynamak mümkün. Oyunu hemen indirin ve oynamaya başlayın:

[appbox appstore 479516143]

 

Contra: Evolution

Contra: Evolution iOS için ilk resmi Contra oyunudur. iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bu oyunda tüm kaçış ve silah aksiyonlarını bulacaksınız. Oyunda 21. yüzyıla ait orijinal grafikler mevcuttur. Bill “Mad Dog” Rizer ve Lance “Scorpion” Bean Güney Amerika ormanlarında yabancılarla savaşmak için geri döndüler. Güç toplayın, yeni seviyelere geçtikçe yeni karakterlerle oynayın. Oyunu hemen indirebilirsiniz.

[appbox appstore 578198594]

http://www.youtube.com/watch?v=C_GETb3GpyM

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz