Haftanın en iyi iPhone ve iPad oyunları arasında bu hafta App Store’da indirime giren ayrıca mağazaya yeni eklenen yine çok sayıda oyun mevcut. bu eğlenceli ve ilginç oyunlardan istediğinizi iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınıza indirerek iyi vakit geçirebilirsiniz. Şimdi bu oyunlara kısaca bir göz atalım.

LIMBO Game

Playdead tarafından geliştirilen LIMBO Game siyah, beyaz ve grinin hâkim olduğu bir oyun. Oyunda kendinizi oldukça yalnız hissediyorsunuz ve karşınıza çıkan tehlikeleri bazı bulmacaları çözerek aşıyorsunuz. Bir ormanda savunmasız bir çocuğun amacı kız kardeşini kurtarmak. Ormanın pek de güvenli olduğu söylenemez. Burada bulunan her şey sizi öldürmek isteyecek.

LIMBO Game

LIMBO Game, öncelikle Xbox için geliştirilmiş ve sonra PlayStation, Mac ve Vita’ya uyarlanmış. Şimdi de iPhone, iPad ve iPod Touch kullanıcılarının deneyimine sunulmuş durumda. LIMBO Game oyununu hemen buradan indirerek deneyebilirsiniz.

[appbox appstore 656951157]

 

Deus Ex: The Fall

SQUARE ENIX tarafından geliştirilen bu iPhone oyunu, ödüllü Deus Ex oyun serisinde yeni bir yolculuğun başlangıcı. Oyun, bilimin, teknolojinin ve insan sayısındaki artışın altın çağı olan 2027 yılında geçmekte. Ben Saxon, hayatı tehdit eden küresel bir komplo arkasındaki gerçek karşısında umutsuz durumda.

Deus Ex The Fall

Oyunda, küresel komplo içinde hayatınızı kurtarmak için savaşmak zorundasınız. Her bölümde bir sonucun bulunduğu oyunda mafya tarafından Moskova ve Panama’da gizlenen gerçeği açığa çıkarmak için araştırma yapıyorsunuz. Bu ilgi çekici oyunu hemen iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınıza indirebilirsiniz.

[appbox appstore 633443676]

 

Tiny Thief

Rovio Stars tarafından geliştirilen oyun, iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarında oynayabileceğiniz çok yeni bir oyun. 11 Temmuz’da App Store’a eklenen Tiny Thief, Rovio’dan görmeye alışık olduğumuz türde yani oyuna fizik kuralları hâkim. Tiny Thief, her aşamasında başka bir bulmacanın ve sürprizin yer aldığı eğlenceli bir oyun. Amaç, tehlikede olan bir prensesi ve krallığı kurtarmak ve bunun için de maceraya atılmak gerek. Oyun içinde altı büyük macera sizi bekliyor. Gizli hazinleri bulmak da elbette sürprizler arasında. Bu eğlenceli ve macera dolu oyunu hemen indirebilirsiniz.

[appbox appstore 656620224]

 

Pacific Rim

Reliance Big Entertainment UK Private tarafından kullanıcılara sunulan Pacific Rim, tümüyle yeni ve aksiyon dolu bir oyun. Film yapımcısı Guillermo del Toro’dan çıkan ve Warner Bros. Pictures ile Legendary Pictures üretimi olan filmlerden ilham alınarak yaratılan Pacific Rim, bir savaş oyunu. Jaegers adı verilen silahlı robotlar Kaiju adlı canavarlardan korunmalı. Zaman kısa. Bu yüzden öldürücü silahlarınızı hazırlayın yoksa dünya çok büyük bir bedel ödeyecek. Oyunu hemen buradan indirerek iPhone, iPad ya da iPod Touch cihazlarınızda deneyebilirsiniz.

[appbox appstore 639615384]

 

Dungeonism

Geliştirici tarafında Jeffrey Fal adlı kişiyi gördüğümüz Dungeonism’de çok farklı ve Pac- Man, Temple of Apsha gibi oyunlardan esinlenilerek yaratılmış bir oyunla karşılaşıyoruz. Strateji ile maceranın birleştiği bu iPad oyunu üzerinde geliştiriciler, oyunda ihtiyaç duyacağınız ve seviyeler ilerledikçe arayacağınız her özelliği düşünmüş. Keşfetmek için 200 Dungeon’un mevut olduğu oyunda savaşacağınız 50 adet canavar, geliştireceğiniz sekiz konu, ateş topları, kılıçlar, kaleler, orman ve daha çok sayıda özelik var. Oyunu hemen buradan iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınıza indirebilirsiniz.

[appbox appstore 659907714]

 

Oyunlar hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümüne yazabilir, sitemizde görmek istediğiniz yazı konularını da belirtebilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz