Haftanın en iyi iPhone ve iPad uygulamalarını sizler için araştırdık ve yazdık. Her gün yeni ve çeşitli uygulamaların eklendiği App Store’da yine iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyerek denemek isteyeceğiniz çok ilginç uygulamalar mevcut.

 

DuckDuckGo

DuckDuckGo uygulaması, iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınızda kullanabileceğiniz Google ve Bing alternatifi bir uygulamadır. Arama motoru olarak iş görebilen DuckDuckGo ile yapacağınız aramalarda uygulama, diğer arama motorlarından farklı olarak kişisel bilgilerinizi toplamaz ve paylaşmaz. DuckDuckGo bu yönüyle çok yeni ve kullanıcılara yeni bir arama motoru deneyimi yaşatacak olan bir uygulama. DuckDuckGo uygulamasından daha iyi arama performansı ve gerçek gizlilik bekleniyor. Çünkü uygulama sizi takip etmiyor ve kişisel bilgilerinizle ilgilenmiyor. Uygulama aradığınız kelimeyi otomatik olarak tamamlıyor. Mutlaka denemeniz gereken bu uygulamayı hemen indirebilirsiniz:

DuckDuckGo-iphone-ipad-indir

DuckDuckGo uygulaması tanıtım videosu:

Futureful

Futureful, bu yılın başlarında Amerika’da çıkan bir iPad uygulaması. Bu uygulama şimdi, tüm dünyada kullanılabilir ve iPhone için de iyileştirilmiş durumda. Eğer Web’de makale okumayı seviyorsanız fakat ne okuyacağınızı bilmiyorsanız Futureful sizin için bunu kolaylaştırıyor. Bu uygulama sayesinde ilginç konuları bulup seçebilir, birleştirebilir ve herhangi bir makaleyi aile ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Futureful uygulamasını hemen aşağıdan indirebilirsiniz.

futureful-iphone-ipad-indir-mobil13

Futureful uygulaması tanıtım videosu:

Weathertron

Weathertron tüm günün hava durumunu infografik olarak gösteren bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde günün her dakikasında havanın nasıl olacağını öğrenebilirsiniz. Ekranda hava durumunun nasıl olacağına göre bulutlar, rüzgar, kar ve sıcak infografik görüntüler görüntülenir. Diğer uygulamalardan farklı olarak; Weathertron, 16 farklı hava veri kaynağından veri alır. İstatiksel olarak bu kaynaklardan edineceğiniz bilgilere göre bölgenizde görülecek en güncel hava durumunu öğrenebilirsiniz. Weathertron uygulamasını hemen indirip deneyin:

Weathertron-iphone-ipad-indir-mobil13

Weathortron uygulaması tanıtım videosu:

TouchCast

TouchCast uygulaması iPad için iyileştirilmiş video yazma aracıdır. Bu araç, canlı web sayfaları için YouTube klipleri ve Twitter için videolar yani kolayca geliştirilip manipüle edilebilir olan içerikler oluşturmanızı sağlar. TouchCast uygulaması, video düzenleme araçlarının normalde gerektirdiği işlerin hiçbirine ihtiyaç duymayan güçlü bir video yaratma aracıdır. TouchCast uygulamasını hemen indirip deneyin:

TouchCast-iphone-ipad-indir-mobil13

 

TouchCast uygulaması tanıtım videosu: 

Wibbitz

Wibbitz, haberleri kısa video özetleri şeklinde izleyerek haber almanızı sağlayan bir iPhone, iPad ve iPod Touch uygulamasıdır. Eğer mobil cihazınızda haberleri takip etmek için makale okumak size sıkıcı geliyorsa bu uygulamayı deneyin. Wibbitz, haber metinlerinden güzel video özetleri hazırlanmasını sağlayan yenilikçi bir uygulamadır. Bu uygulama, Yahoo tarafından geliştirilen Summly uygulamasının bir benzeri olmakla birlikte, video açısı da bulunmaktadır. Hemen uygulamayı indirebilir, ayrıca videosunu izleyebilirsiniz.

Wibbitz-iphone-ipad-indir-mobil13

 

Wibbitz uygulaması tanıtım videosu:

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz